Вихідні на Різдво і Новий рік: скільки будуть відпочивати українці в свята

Автор: Шевченко Лилия

Наближаються новорічні свята, в цьому і наступному 2021-му році українців чекають «довгі» вихідні. У які дні можна буде відпочити і як слід відсвяткувати Різдво і Новий рік?

Вихідні на Різдво і Новий рік: скільки будуть відпочивати українці в свята - today.ua

У грудні 2020 року в Україні відзначатимуть Католицьке Різдво. А це значить, що в п'ятницю, 25 грудня, а також в суботу та неділю, будемо офіційно відпочивати.

Далі в четвер, 31 грудня, в переддень Нового року, уряд рекомендував роботодавцям зробити скорочений робочий день, так що, з роботи додому можна буде відправитися на годину раніше. Вихідні на Різдво і Новий рік: скільки будуть відпочивати українці в свята З 1 по 3 січня (з п'ятниці по неділю) 2021 року буде тривати святкові вихідні дні. Потім три робочих дня: з 4 по 6 січня включно, і знову вихідні! Причому, в середу, 6 січня, скорочений робочий день.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У четвер, 7 січня, Православне Різдво - офіційний святковий день. Робочий день з п'ятниці, 8 січня, рекомендовано перенести на суботу, 16 січня. Відповідно з четверга по неділю, з 7 по 10 січня триватимуть «зимові канікули» для всіх українців. На цей час можна сміливо планувати святковий відпочинок.

Популярні зараз

Названо українські міста, які планує захопити Путін

Росіяни не відмовилися від своїх планів щодо виходу на українське узбережжя, - ВМС

Нові правила вручення повісток: кого з чоловіків першочергово викличуть до ТЦК

Українців зобов'язали сплатити податки на квартири та будинки: у ДПС назвали суми

Варто відзначити, що надто вже весело і різноманітно українцям в цьому році навряд чи вдасться повеселитися під час новорічних свят. У Кабміні визначилися з термінами введення локдауна в січні 2021 року.