За час карантину без роботи залишилися понад півмільйона українців - статистика Центру зайнятості

Якщо брати до уваги тільки тих громадян України, які за час карантину стали на облік в Державній службі зайнятості, то можна сказати, що безробітних в країні стало на 500 тисяч більше. Але ж це далеко не всі українці!..

За час карантину без роботи залишилися понад півмільйона українців - статистика Центру зайнятості - today.ua

Згідно з оприлюдненими даними Державного центру зайнятості, з початку карантину, який почався в середині березня 2020 року, кількість безробітних в нашій країні виросла на 525 тисяч чоловік. Тобто, понад півмільйона людей тепер змушені жити на допомогу по безробіттю. В середньому це на 53 відсотки більше, ніж за такий же період 2019-ого року.За час карантину без роботи залишилися понад півмільйона українців - статистика Центру зайнятості Найбільше українців втратили роботу на підприємствах в українській столиці, а також Київської, Одеської, Закарпатської та Львівської областей. Без роботи також залишилося багато людей в Дніпропетровській, Луганській, Вінницькій, Сумській, Черкаській областях.

Крім того, в Службі зайнятості зазначають, що останнім часом кількість вакансій знизилася більш ніж на третину, якщо порівнювати з попереднім роком. Найбільш затребуваними на сьогоднішній день є некваліфіковані працівники, а також продавці, робітники та вчителі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні, незважаючи на економічну кризу, карантин планують посилити. Статистика по коронавірусу стає все більш загрозливою.