Адвокат Михайла Єфремова виявився ще тим махінатором: “виворіт“ Ельмана Пашаєва

Адвокат Єфремова виявився вельми майстерним махінатором, який зумів ввести в оману актора та його дружину. Як з'ясувалося, Ельмана Пашаєва не наймав ні сам Єфремов, ні його близькі: він сам "знайшовся" і запропонував свої послуги за "невелику" плату.

Адвокат Михайла Єфремова виявився ще тим махінатором: “виворіт“ Ельмана Пашаєва - today.ua

"Ціна питання" склала 11 мільйонів рублів - саме за такі гроші Пашаєв пообіцяв акторові, що або "відмаже" його зовсім, або доб'ється для нього м'якого покарання у вигляді колонії-поселення з можливістю умовно-дострокового звільнення.

Адвокат Михайла Єфремова виявився ще тим махінатором: “виворіт“ Ельмана Пашаєва Гроші він узяв наперед. Мовляв, вони знадобляться для того, щоб домогтися бажаного судового вироку.

"Пашаєва ніхто не пропонував, а він сам себе нав'язав, пославшись на спільних знайомих. Пашаєв оцінив свою роботу в 11 млн рублів. Він отримав свій гонорар ще до початку суду, тобто на стадії попереднього розслідування справи про ДТП", - розповіло журналістам одного з російських ЗМІ неназване джерело з близького оточення актора.

При цьому сам Ельман Пашаєв раніше заявляв, що працював абсолютно безкоштовно. Хоча вірити йому, звичайно, проблематично.

Як стало відомо, Ельман Пашаєв ще на початку своєї московської кар'єри обманом заволодів квартирою недієздатною жінки, і тепер родичі обдуреною їм жертви не можуть виселити його звідти.

ДЖЕРЕЛОglavred.info