Бідність - порок: омбудсмен Денисова розповіла всьому світу про рівень життя українців

Автор: Марченко Любов

Бідність захоплює дедалі більші верстви українського суспільства. Омбудсмен Людмила Денисова, яка виступила на Соціальному форумі Ради ООН в Женеві, спантеличила світ рівнем життя в Україні. На сьогодні в нашій країні понад чверть населення перебуває за межею бідності, повідомила Денисова.

Бідність - порок: омбудсмен Денисова розповіла всьому світу про рівень життя українців - today.ua

Крім того, вона навела деякі гнітючі цифри. Мінімальна зарплата в Україні становить 176 доларів. Прожитковий мінімум в країні - близько 75 доларів на людину. При цьому в нашій країні, і це нонсенс, спостерігається таке явище, як бідність серед працюючих людей. Тоді як в більшості країн людям, які працюють, апріорі вистачає бодай на скромне проживання.

Бідність - порок: омбудсмен Денисова розповіла всьому світу про рівень життя українців

"За оцінками експертів, кожному третьому працюючому не вистачає заробітної плати на задоволення необхідних життєвих потреб, а кожен другий працездатний працює на умовах вторинної зайнятості", - повідомила Денисова.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Причому, незважаючи на жебрацькі зарплати українців, навіть по них є заборгованість. Нині сумарний борг роботодавців своїм найманий працівникам становить близько 200 мільйонів доларів!

В особливо скрутному становищі опинилися люди непрацездатного віку. Близько 80% українських пенсіонерів отримують пенсію на рівні і нижче межі монетарної бідності.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того вона підкреслила, що в останні роки в Україні особливо гостро стоїть проблема з житлом. Рятуючись від війни на сході країни, понад півтора мільйона українців були змушені покинути свої будинки і переїхати жити на неокуповану територію. Більшість з них знайшли собі роботу "на великій землі", проте їм доводиться віддавати майже всю зарплату за орендоване житло.

Нагадаємо, стало відомо, скільки в Україні отримують професійні борці з корупцією - керівництво НАБУ, НАЗК і САП. В усіх зарплати - понад 100 тисяч гривень на місяць.