Дострокові канікули у школярів почалися не всюди: які міста залишили дітей в школі

Від сьогодні, 15 жовтня, на більшій частині території України у школярів почалися дострокові канікули. Однак не всі міста виконали рекомендацію МОЗ і Міносвіти, вирішивши залишити дітей в школах. Місцева влада стверджує, що в них немає необхідності відправляти дітей на канікули. У дев'яти обласних центрах і в Києві влада вирішила залишити все як є і відправити дітей на канікули пізніше, повідомляє видання obozrevatel.

Дострокові канікули у школярів почалися не всюди: які міста залишили дітей в школі - today.ua

Наприклад, для школярів Києва канікули почнуться тільки з 21 жовтня.

Дострокові канікули у школярів почалися не всюди: які міста залишили дітей в школі

Харків

У Харкові розсудили, що рекомендації - це не розпорядження, а тому вони в місті самі вирішуватимуть, чи потрібно їм зсувати строки канікул. Тому влада вирішила відпустити дітей на канікули, як це було заплановано раніше.

Чернівці

Василь Продан, який виконує обов'язки мера Чернівців, вирішив, що місто не відправлятиме дітей на канікули, бо в них у місті немає спалаху коронавірусу.

Житомир

Житомирський градоначальник Сергій Сухомлин заявив, що вони також відправлять дітей на канікули з 22 жовтня. Поки ж такої необхідності немає, спалах коронавірусу в місті очікують якраз після закінчення шкільних канікул.

Миколаїв

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що, незважаючи на спалах коронавірусу в місті, він не може відправити всіх школярів на дострокові канікули.

"Одна справа старшокласники, які можуть самі про себе подбати. Інша справа - молодша школа. Що робити з цими дітьми працюючим батькам? У мене поки немає відповіді на це питання", - говорить мер.

Одеса

В Одесі з понеділка, 19 жовтня, відправлять дітей на дистанційне навчання, яке триватиме тиждень. Потім, з 26 по 30 жовтня, будуть канікули. А з 2 листопада в міських школах мають намір продовжити навчання.

"Є вимоги до навчальних програм. Якщо збільшити канікули - це подовжить і навчальний рік. Це незручно", - заявила позицію міської влади директор міського департаменту освіти Олена Буйневич.

Дніпро

Влада Дніпра не стали офіційно коментувати свою незгоду з розпорядженням міністерства. Однак у місті вирішили продовжити навчання за звичайним графіком.

Дострокові канікули у школярів почалися не всюди: які міста залишили дітей в школі

Львів

У Львові обіцяють відпустити дітей на канікули трохи згодом, 19 жовтня. Діти відпочиватимуть по 30 число включно.

"Міносвіти рекомендувало розпочати канікули з 15 жовтня, але це лише рекомендація. Ми вирішили, що доцільно буде розпочати канікули з 19 жовтня", - заявила ведуча спеціалістка обласного департаменту освіти Львівської ОДА Леся Босак.

Кривий Ріг

Так само, як і у Львові, підуть на канікули діти і в Кривому Розі. У них також канікули стартують з 19 жовтня і триватимуть до 30 жовтня, повідомила директор міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

Івано-Франківськ

Мер Івано-Франківська Руслан Марцинків заявив, що ситуація із захворюваністю в місті не катастрофічна. На сьогодні з 1900 шкільних класів на самоізоляції перебувають лише 17. Це невеликий відсоток учнів. Тому вони вирішили на канікули дітей достроково не відправляти, але триматимуть руку на пульсі і, в разі необхідності, оперативно реагуватимуть на ситуацію.

Нагадаємо, вакцина від коронавірусу, яка рано чи пізно з'явиться в Україні, не всім виявиться по кишені. Одне щеплення для сім'ї з чотирьох осіб обійдеться в суму понад 4 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel
Названі продукти, які найчастіше фальсифікують в Україні і в ЄС
В Україні гостро стоїть проблема фальсифікату продуктів харчування, які надходять не тільки на ринок, але і в шкільні їдальні. Українцям розповіли, як...
В Україні рекордно знизилися ціни на сезонні ягоди
На українському ринку почали падати ціни на сезонні ягоди. Українці отримали відмінну можливість зробити ароматну і корисну консервацію на зиму за мак...
Три найбільш чарівних та привабливих знаки Зодіаку
Астрологи назвали три знака Зодіаку, представники яких є найбільш чарівними і привабливими від природи. Зірки наділили цих людей внутрішнім магнетизмо...
Мінімальна зарплата лікарів в Україні буде 20 тисяч: Зеленський підписав указ
Президент Володимир Зеленський підписав указ про підвищення зарплат медикам. В Україні зарплата лікарів буде не менша за 20 тисяч гривень. Про це г...
В Україні через кілька днів відключають три улюблені телеканали
З українського телепростору зникає ще кілька популярних та улюблених багатьма телеканалів. Три популярних міжнародних телеканали, що належать телекомп...