ДТП Михайла Єфремова: акторові нададуть останнє слово

Автор: Марченко Любов

Завтра, 3 вересня, Михайлу Єфремову нададуть останнє слово в суді про ДТП. Суд завершує слухання справи і переходить до дебатів сторін процесу. Після виступу прокурора та адвоката останнє слово нададуть підсудному. Від того, що він скаже, можливо, залежатиме вирок. Наразі розстановка сил не на користь актора.

ДТП Михайла Єфремова: акторові нададуть останнє слово - today.ua

Єфремов не пам'ятає обставин аварії

Адвокат Єфремова Ельман Пашаєв із самого початку налаштував Єфремова, щоби той наполягав на своїй невинуватості. Ставка була зроблена на те, що нібито актор був сильно п'яний під час події, і не може пригадати, як усе було насправді. Захист наполягає на тому, що в момент ДТП актор перебував на пасажирському місці, а його автомобілем керував хтось інший. Хто - актор нібито не пам'ятає.

ДТП Михайла Єфремова: акторові нададуть останнє слово Сам Єфремов каже, що пив багато і часто, але п'яним ніколи за кермо не сідав. Крім того, його дружина, Софія Круглікова, стверджує, що чоловік зазвичай залишався при здоровому глузді до перших 200 грамів, а далі у нього наступала амнезія, і він взагалі не контролював себе. На суді Єфремов висловив своє "останнє прохання" - зробити експертизу лобового скла з пасажирської сторони. Мовляв, під час зіткнення він міг вдаритися чолом, і там могли залишитись його біологічні сліди.

"За старих часів останнє бажання засудженого до смертної кари виконували. Мене до смертної кари засудили ще 9 червня, коли захисники постраждалих стали ходити по федеральних каналах і говорити про мою вину. Я вас прошу виконати моє останнє бажання. Я п'яним ніколи не сідав за кермо, і експертиза повинна допомогти дізнатися правду ", - заявив Єфремов.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Однак суддя відхилила його клопотання про додаткову експертизу. Очевидно, вона визнала більш логічною позицію обвинувачення. Обвинувачення каже, що з часу аварії минуло вже більше двох місяців, і слідів там могло не зберегтися.

Родичі відмовилися від грошей Єфремова

Крім того, стало відомо, що Михайло Єфремов переказав усім родичам загиблого водія Сергія Захарова по 200 тисяч рублів, що складає приблизно по 2,7 тисячі доларів. Однак законна дружина Захарова, його молодший син, а також старший брат загиблого гроші повернули. Подейкують, що дружина навіть знепритомніла, дізнавшись, від кого надійшли гроші. При цьому старший син Сергія Захарова, який народжений у першому шлюбі, від своїх 200 тисяч не відмовився. Він лише зменшив позовну суму з 7,5 млн рублів до 7,3. Саме стільки старший син Захарова вимагає з актора.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Сам же Єфремов, вислухавши вимоги старшого сина загиблого, оголосив собі вердикт: "Розстріляти!"

Акторові готують втечу з Росії

Таким чином, доля актора має вирішитися найближчими днями. Тим часом, у Мережі з'явилася геть карколомна інформація про те, що нібито Єфремову готують втечу з Росії. Листування про втечу опублікував Telegram-канал "Ыыху Москвы": ДТП Михайла Єфремова: акторові нададуть останнє слово Загалом, не відомо, чи вдасться Михайлу Єфремову зі своїм адвокатом домогтися м'якого вироку, але те, що цей процес запам'ятається надовго, можна сказати однозначно. Тут, звичайно, постарався і адвокат актора Ельман Пашаєв. Він виявився не меншим лицедієм, ніж його підзахисний. До речі, Пашаєв заявив, що у суду немає прямих доказів, які б свідчили, що Михайло Єфремов сам був за кермом свого джипа . Мовляв, на кермі залишилися відбитки пальців іншої людини, і Пашаєв нібито здогадується, чиї це "пальчики".