Єфремов не може опанувати себе після вироку і злий на свого адвоката: “Він мене підставив“

Актор Михайло Єфремов, якого у вівторок, 8 вересня, засудили до 8 років позбавлення волі в колонії загального режиму, каже, що не очікував такого суворого вироку. Адвокат Ельман Пашаєв обіцяв йому домогтися виправдувального вироку, про що захисник сам не раз заявляв в інтерв'ю. В крайньому випадку, актор розраховував на 4-5 років обмеження волі, та й то не в колонії.

Єфремов не може опанувати себе після вироку і злий на свого адвоката: “Він мене підставив“ - today.ua

"Він обіцяв одне, а вийшло інше. І ми з ним начебто не продовжували договір, я думав, прийде інший адвокат, а прийшов знову він", - розповів актор в інтерв'ю, яке він дав mk.ru наступного дня після оголошення вироку .

Єфремов не може опанувати себе після вироку і злий на свого адвоката: “Він мене підставив“ Єфремов каже, що не хоче бачити свого адвоката, який так його підставив. Він очікував, що дружина найме іншого, і в СІЗО до нього прийде вже інший захисник. Однак з'явився той самий Пашаєв. Причому Пашаєв каже, що його нібито послала Софія Круглікова (теперішня дружина актора). Чому дружина не замінила адвоката, він не знає, а зв'язку з нею поки немає - дзвінки поки не дозволені.

Тим часом, Пашаєв дав ще одну дивну пораду Єфремову - подавати апеляцію в останній день по пошті. Нібито на пошті зафіксують число, і прострочення не буде. Але чому неодмінно потрібно чекати останнього дня, акторові невтямки.

Разом з тим, Михайло Єфремов каже, що ще в суді написав заяву щодо перегляду судового рішення. Але, щоб його правильно оформити, йому потрібен професійний адвокат.

Нагадаємо, під час судового процесу Михайло Єфремов вже відмовлявся від свого адвоката , назвавши його некомпетентним, проте потім знову уклав з ним договір.

ДЖЕРЕЛОmk.ru