Єфремов знову уклав договір зі своїм адвокатом Ельманом Пашаєвим: доля актора вирішена

Михайло Єфремов, який ще пару днів тому привселюдно відмовився від своїх адвокатів - Ельмана Пашаєва і Єлизавети Шаргородської, сьогодні уклав договір із новим адвокатом. Ним став ... Ельман Пашаєв.

Єфремов знову уклав договір зі своїм адвокатом Ельманом Пашаєвим: доля актора вирішена - today.ua

Вранці заплановане на 24 серпня засідання суду перенесли на понеділок, 31 серпня - саме з тієї причини, що підсудний поки не знайшов собі нового адвоката. Актор заявив, що дружина зайнята пошуками нового захисника, але поки безуспішно. А вже після обіду стало відомо, що Єфремов знову уклав договір зі своїм адвокатом Ельманом Пашаєвим, якому він сам ще пару днів тому дав відставку, назвавши його слабким і таким, що погано вчився.

Єфремов знову уклав договір зі своїм адвокатом Ельманом Пашаєвим: доля актора вирішена Тим часом ще тоді, коли актор відмовився від свого захисника, адвокат потерпілих Олександр Добровінський припустив, що Єфремов з Пашаєвим блефують. Відставка адвоката була ними інсценована задля того, щоб затягнути час. Мовляв, вони сподіваються до наступного засідання знайти свідка невинуватості Михайла Єфремова, який чомусь перестав виходити на зв'язок.

Частково справедливість припущень Добровінського сьогодні підтвердилася: після того, як суд перенесли, актор тут же знову уклав договір з тим самим адвокатом.

Тим часом, сам Добровінський теж став щосили інтригувати публіку. Він заявив, що має в своєму розпорядженні незаперечні факти провини актора, які він оприлюднить на суді. Після цього Єфремову обвинувального вироку уникнути не вдасться.

Нагадаємо, актора Михайла Єфремова підозрюють у скоєнні ДТП в центрі Москви , в результаті якої був смертельно травмований чоловік.