Гнати самогон і розводити корів: нардеп Третьякова розповіла, чим займеться після завершення депутатської каденції

Нардеп Галина Третьякова, яка стала популярною завдяки своєму висловлюванню про сім'ї з дітьми низької якості, знову змусила журналістів говорити про себе. Цього разу об'єктом уваги стала не так сама депутатка-"слуга", як запропонований нею законопроект, що дозволяє самогоноваріння.

Гнати самогон і розводити корів: нардеп Третьякова розповіла, чим займеться після завершення депутатської каденції - today.ua

Правда, в проекті закону є одна умова, при якому приватному підприємцю відкривається вікно можливостей для легальної реалізації свого натурпродукта. Підприємець, який хоче продавати самогон власного виробництва і мати від цього непоганий прибуток, має також створити у себе вдома міні-ферму по виробництву молока. Лише в цьому випадку виробники і продавці самогону зможуть не боятися штрафів.

Відповідний закон уже зареєстрований на сайті Ради. У пояснювальній записці до нього зазначається, що самогоноваріння в нашій країні довго і незаслужено було в опалі, в той час як виготовлення інших домашніх алкогольних напоїв, наприклад, вин і настоянок, ніколи не переслідувалося законом.

Гнати самогон і розводити корів: нардеп Третьякова розповіла, чим займеться після завершення депутатської каденції У той же час виготовлення і продаж якісного домашнього самогону - доволі прибуткова справа. А завдяки тому, що в законі цей процес "прив'язали" до молочного виробництва, в Україні ще й вдасться налагодити дрібне фермерство і молочне тваринництво.

"Для того, щоб збалансувати в фермерському домогосподарстві виробництво молока, зробити його прибутковим, деякі європейські держави дозволяють отримувати дохід за рахунок продажу міцних напоїв. Наприклад, досвід Швейцарії та Британії. Якщо за кордоном можна знайти віскі або шнапс, то чому ми не можемо виробляти свій власний самогон, як чистий і настояний ", - резонно зауважила Третьякова в ефірі hromadske.radio.

Вона також зізналася, що власна ідея з молочно-самогонним бізнесом так припала їй до серця, що вона і сама мріє по закінченню своєї депутатської каденції зайнятися цією прибутковою справою.

"Коли я закінчу депутатську діяльність, то для того, щоб виробляти самогон, який є високоприбутковим продуктом, куплю двох-трьох корів", - поділилася сокровенним жінка.

При цьому вона додала, що такі фермери продаватимуть "крафтовий самогон", який буде вироблятися в їхньому господарстві. Нагадаємо, після висловлювань Третьякової про "дітей низької якості" президент Зеленський обізвав її торпедою, здатною відправити на дно рейтинг партії. На жаль, "торпед" в його політичній силі виявилося чимало.