Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Дівам чиюсь допомогу, а Скорпіонам - фінансовий успіх

Гороскоп на середу, 14 жовтня 2020 року, обіцяє всім день, в який можна залагодити складний конфлікт між близькими людьми. Важливо лише захотіти покінчити з цим протистоянням, і в усіх відразу впаде гора з плечей.

Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Дівам чиюсь допомогу, а Скорпіонам - фінансовий успіх - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнів сьогодні хтось із близьких спробує підпорядкувати своїй волі. Однак вони не знають, із ким мають справу. Овна підпорядкувати не можна. Але якщо вас попросять про щось, то звісно ви погодитеся виконати прохання.

Телець

Тельцям сьогодні несподівано захочеться вихлюпнути на когось накопичені негативні емоції. Перш ніж це зробити, подумайте, чи заслужили ваші близькі такого ставлення.

Близнюки

Близнюкам не завадило б зробити ревізію своїх цілями і життєвим устремлінням. Останнім часом ви тупцюєте на місці. Перегляньте хоча б найближчі цілі і візьміться за їхню реалізацію.

Рак

Раки сьогодні, що називається, візьмуть бика за роги. Ви давно не наважувалися завести одну розмову на важку тему. Однак пора знайти якусь визначеність, вирішуйте, нарешті.

Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Дівам чиюсь допомогу, а Скорпіонам - фінансовий успіх

Лев

Леви можуть завершити сьогодні дуже важливу справу. Вона давно не давала вам спокою і висіло на вас вантажем. Сьогодні ви зможете зітхнути з полегшенням.

Діва

Дівам сьогодні може посміхнутися удача. Все, чого ви досягли, ви досягли лише завдяки тільки собі. Але сьогодні хтось несподівано може підставити вам плече.

Терези

Терези сьогодні легко приймуть рішення, на яке не могли наважитися вже давно. Однак сьогодні ви зумієте подивитися на проблему збоку і зрозуміти, що все у ваших руках.

Скорпіон

На Скорпіонів сьогодні можуть впасти гроші, причому чималі. Це дасть вам можливість реалізувати свою давню мрію. Однак відразу не вирушайте за покупками, є ризик купити не те, що потрібно.

Стрілець

Стрільці можуть сьогодні непокоїтися через якийсь втрати. Однак астролог обіцяє вам особливе налаштування зірок. Незабаром ви зрозумієте, що всі ваші втрати - ніщо у порівнянні з придбанням, яке на вас чекає.

Козеріг

Сьогоднішній день надзвичайно сприятливий для здобуття нових знань. Якщо ви вирішили піти на якісь курси і почати освоювати щось нове, не зволікайте, це - ваш день.

Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Дівам чиюсь допомогу, а Скорпіонам - фінансовий успіх

Водолій

У Водоліїв може вийти сварка з кимось із близьких родичів. Тому сьогодні намагайтеся контактувати з рідними якомога менше.

Риби

Риби сьогодні дивуватимуть оточуючення своїм фонтаном енергії. Вам захочеться гори перевернути, і головне, що ви зможете це зробити. Спрямуйте свою енергію в конструктивне русло, і день складеться добре.

Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...
Які товари Україна експортує в США
Згідно з даними AMS митної служби США, за підсумками 8 місяців 2020 року контейнерний експорт України в США - 540 мільйонів доларів. Американці експор...