Гороскоп на 17 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам добре відпочити, а Терезам бути рішучими

Гороскоп на суботу, 17 жовтня 2020 року, передбачає щадний день для всіх знаків Зодіаку. Не варто братися за непосильні завдання і непідйомні справи. Обирайте досяжні цілі і дайте своєму організму трохи відпочити.

Гороскоп на 17 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам добре відпочити, а Терезам бути рішучими - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам потрібно сьогодні як слід відпочити. Цей день не налаштовує вас на серйозні і відповідальні справи. Проведіть краще вечір з друзями.

Телець

У Тельців - вельми вдалий день для планування. Однак при цьому не варто сьогодні ж братися за втілення задуманого.

Гороскоп на 17 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам добре відпочити, а Терезам бути рішучими

Близнюки

У Близнюків сьогодні є висока ймовірність зробити необдуманий вчинок або піддати себе невиправданому ризику. Не приймайте поспішних рішень.

Рак

Ракам варто сказати рішуче "ні" тим, хто намагається керувати вашою долею. Тільки ви самі вправі вирішувати, як вам жити і чим займатися.

Лев

Левам буде надзвичайно важко відрізнити важливе від другорядного. Взагалі сьогодні аналітика - не ваш коник. Знайдіть собі на цей день заняття простіше.

Діва

Сьогодні Дівам може випасти можливість зробити кар'єрний ривок або, принаймні, подумати, як це зробити. Вірте в себе, і все вийде.

Терези

Терезам, можливо, доведеться в цей день прийняти якесь дуже важливе рішення. Не варто відкладати його. Вирішуйте, сьогодні зірки - на вашому боці.

Скорпіон

Скорпіонам не варто сьогодні взагалі братися за будь-які справи, крім амурних. Незважаючи на осінню пору, любов щосили запаморочила вам голову, і це непогано.

Гороскоп на 17 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам добре відпочити, а Терезам бути рішучими

Стрілець

Стрільці - один із тих небагатьох знаків Зодіаку, в яких сьогодні немає протипоказань до рішучих дій. Якщо ви щось задумали - дійте.

Козеріг

Козероги будуть зайняті дрібними клопотами сьогодні до самого вечора. Однак вечір залиште собі. Можете розслабитися в теплій ванні або послухати приємну музику.

Водолій

У Водоліїв сьогодні вдалий день для налагодження міцних родинних зв'язків. Найкраще провести його з сім'єю і насолодитися теплом рідних люблячих сердець.

Риби

Для Риб цей день може початися не дуже вдало. Можлива дрібна сварка з кимось із близьких. Однак усе владнається, і день ви закінчите з відчуттям гармонії.

Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...
Які товари Україна експортує в США
Згідно з даними AMS митної служби США, за підсумками 8 місяців 2020 року контейнерний експорт України в США - 540 мільйонів доларів. Американці експор...