Гороскоп на 21 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам позбутися вантажу минулого, а Козерогам обіцяє успіх

Гороскоп на понеділок, 21 жовтня 2020 року, обіцяє ідеальний день для людей, які володіють творчим складом розуму. І неважливо, чим ви займаєтеся, пишете музику або випікаєте хліб - ваше творче начало скрізь знайде собі застосування.

Гороскоп на 21 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам позбутися вантажу минулого, а Козерогам обіцяє успіх - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни можуть бути сьогодні надміру емоційні. Через це ви можете наробити помилок в роботі або наламати дров в особистих відносинах. Візьміть себе в руки і постарайтеся впоратися зі своїми емоціями.

Телець

Тельці, як правило, не звикли себе балувати і витрачати на себе великі гроші, але сьогодні ви можете відступити від цього правила і витратити чималу суму грошей на свої бажання. Ви, нарешті, зрозумієте, що любити себе - це нормально.

Близнюки

Гороскоп на 21 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам позбутися вантажу минулого, а Козерогам обіцяє успіх Близнюкам не варто сьогодні напружувати себе нелюбою і складною роботою - все одно нічого з цього не вийде. Віддайте перевагу праці, яка вам до душі.

Рак

Раки можуть бути залучені в сварку між членами вашої родини або навіть у великий сімейний скандал. Причому зі свідка сварки вас дуже швидко можуть зробити "головним обвинуваченим". Не піддавайтеся на таке.

Лев

Левам хтось із рідних сьогодні може спробувати обмежити їхню особисту свободу. Вдумайтеся тільки: Левам - обмежити свободу. Звісно, ви не залишите це без реакції. Головне - не з'їжте свого кривдника.

Діва

Діви давно не були самими собою. Вам доводилося повсякчас грати роль, щоби відповідати тому придуманому образу, який приклеївся до вас. Сьогодні ви дозволите собі явити світові свою справжню натуру, і це багатьох здивує.

Терези

Гороскоп на 21 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам позбутися вантажу минулого, а Козерогам обіцяє успіх Терези зациклились на минулому, і це заважає вам повноцінно рухатися вперед. Подумайте, що або хто стримує вашу ходу. Сьогодні у вас сприятливий день, аби позбутися від цього.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні сприятливий день для того, щоби круто повернути штурвал вашого життя у потрібний бік. Ваше творче начало допоможе вам визначитися з тим, що вам дійсно потрібно.

Стрілець

Стрільцям судилося сьогодні попрацювати "швидкою допомогою" для близьких людей. Ваша допомога може знадобитися комусь вже з самого ранку. При цьому свої справи ви закинете - зате врятуєте світ, а це дорогого вартує.

Козеріг

У Козерогів намічається успішний день, в якому буде місце хорошій звістці, заохоченню від керівництва на роботі і навіть приємному вечору із близькою людиною.

Водолій

Водоліїв сьогоднішній день не спонукає до активності. Сьогодні у вас є ризик зробити прикру помилку, про яку довго доведеться шкодувати. Тому краще не проявляти активність і відсидітися в цей день на другорядних справах.

Риби

У Риб в цілому очікується сприятливий день. Правда, зранку його може затьмарити якась несподівана сварка, можливо, у міському транспорті. Не забудьте вдома маску і намагайтеся уникати агресивних громадян, які завжди всім незадоволені.

Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...
Які товари Україна експортує в США
Згідно з даними AMS митної служби США, за підсумками 8 місяців 2020 року контейнерний експорт України в США - 540 мільйонів доларів. Американці експор...