Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам взяти відпочинок, а Ракам обіцяє фонтан енергії.

Гороскоп на п'ятницю, 25 вересня 2020 року, обіцяє всім знакам Зодіаку непогані шанси на успіх. Астролог каже, що це - день можливостей. А як уже ви ними скористаєтеся, залежить лише від вашої націленості на успіх і бажання досягати наміченого.

Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам взяти відпочинок, а Ракам обіцяє фонтан енергії. - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам вдасться сьогодні заручитися потужною підтримкою однодумців. Не відмовляйтеся від запропонованої допомоги, і все у вас складеться чудово.

Телець

Сьогодні ваші відносини з колегами будуть просто ідеальні. У колективі не передбачається ніяких непорозумінь, і ви зможете сповна реалізувати в роботі своє творче начало.

Близнюки

Близнюки досягнуть повного взаєморозуміння зі своїми близькими в родині. Сьогодні саме час втілювати свої креативні ідеї з облаштування будинку, вас підтримають.

Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам взяти відпочинок, а Ракам обіцяє фонтан енергії.

Рак

Раки сьогодні будуть на піку своїх життєвих сил. Вам вистачить енергії щоб завершити все почате - навіть те, що ви вже вважали нездійсненним. Енергія буде бити з вас фонтаном до вечора.

Лев

Леви сьогодні, можливо, будуть не дуже удачливі у коханні, зате вам дуже пощастить у фінансових справах. Можливе укладання вигідної угоди або хороше придбання.

Діва

Діви будуть сьогодні щасливі в роботі. Однак цей успіх в службових справах може бути трохи затьмарений проблемами в особистих відносинах. Ви надто багато часу приділяєте роботі на шкоду особистому життю - подумайте над цим.

Терези

Терези, сьогодні у вас з'явиться можливість виявити в своєму оточенні людину, яка гальмує вас у розвитку. Можливо, вона це робить не зумисне, проте можливий і умисел. У будь-якому випадку, вам варто від неї позбутися.

Скорпіон

Скорпіонам астролог радить сьогодні взяти тайм-аут. Ви надто активно поринули в розпочате вами нове життя. При цьому ви витрачаєте занадто багато сил, і сьогодні ваш організм може дати вам сигнал, що потрібно пригальмувати.

Стрілець

Стрільці, сьогодні не найкращий ваш день. У вас можливий або конфлікт на роботі, або хтось вас чимось сильно образить. Постарайтеся стримати себе і не подати виду, що вам боляче. Адже кривдник тільки й чекає, щоби змусити вас страждати.

Козеріг

Козероги можуть сьогодні піддатися хвилинній спокусі і наламати дров, надовго зіпсувавши відносини з близькою людиною. Краще вам сьогодні не підтримувати небезпечних розмов і не залишатися ні з ким наодинці.

Водолій

Водоліям слід подумати про своє здоров'я. Особливо, якщо вас щось турбує. Та якщо навіть і не турбує, знайдіть час для походу до лікаря.

Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам взяти відпочинок, а Ракам обіцяє фонтан енергії.

Риби

Сьогодні Риби можуть стати справжнім центром тяжіння в колективі. Ваші лідерські задатки проявляться в цей день особливо яскраво. Ви зумієте захопити своїми ідеями навіть тих, хто набагато досвідченіший за вас.

В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...
Зеленський анонсував нові надбавки одній категорії пенсіонерів
Президент Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді 20 жовтня заявив, що планує в 2021 році підвищити пенсії всім громадянам, що дос...
ЗАЗ буде продавати нові автобуси в Європу
Запорізький автомобільний завод запустить виробництво нового 10-метрового низькопідлогового автобуса А10, який відповідає європейському екологічному с...
Ціни на газ в Україні будуть рости всю зиму - Герус
Дешевого газу цієї зими українцям не бачити. У Європі вартість газу зростає, і нас чекає така ж доля. Ціни на блакитне паливо в Україні будуть підвищу...