Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам звільнитися від непотрібного, а Водоліям - перестати заздрити

Гороскоп на суботу, 28 листопада 2020 року, обіцяє сприятливий день для початку нових перспективних справ. Незважаючи на суботу, відкиньте лінь і сміливо приступайте до втілення своїх задумів.

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам звільнитися від непотрібного, а Водоліям - перестати заздрити - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам бажано в цей день максимально звільнити своє житло від мотлоху і всіх речей, які вам не потрібні. Це дасть вам більше простору для життя і думок.

Телець

У Тельців цей суботній день буде врівноваженим і спокійним. Нічого феєричного в ньому не відбудеться, проте і чекати від нього підступів не варто.

Близнюки

Близнюки займатимуться рутинними справами, проте ввечері вам захочеться зробити ревізію своїх планів на найближче майбутнє. Ви відкриєте нові можливості для зростання.

Рак

Ракам доведеться цей день присвятити сімейним фінансам. Останнім часом ваші справи йдуть не дуже, і вам доведеться гарненько подумати, як їх виправити.

Лев

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам звільнитися від непотрібного, а Водоліям - перестати заздрити У Левів сьогоднішній день буде смугастим, як зебра. Не турбуйтеся, якщо у вас відразу все не вийде, як було задумано. Все у вас владнається і буде на вищому рівні.

Терези

Терезів сьогодні можуть спробувати відвернути від реалізації задуманого недруги і недоброзичливці. Не звертайте уваги на їхню критику, і не звертайте з обраного шляху.

Скорпіон

Скорпіонам настав час навчитися жити своєю думкою і висловлювати її вголос. Якщо комусь не подобаються ваші життєві цінності і пріоритети, то нехай їх не приймає, однак і не нав'язує вам своїх.

Стрілець

Стрільці можуть сьогодні спалахнути через якесь необережне висловлювання. Тримайте себе в узді, можливо, ніхто не хотів вас образити або зачепити. Просто ви все сприймаєте загострено.

Козеріг

У Козерогів сьогодні конфліктний день. Ви можете посваритися з кимось із близьких. Однак після сварки настане примирення, яке зробить вашу зв'язок ще міцнішим.

Водолій

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Овнам звільнитися від непотрібного, а Водоліям - перестати заздрити Водолії, останнім часом ви стали заздрити оточуючим. Це почуття з'їдає вас зсередини. Спробуйте вигнати його зі свого серця, і ви побачите, що самі можете бути об'єктом заздрості інших.

Риби

Риби будуть сьогодні надзвичайно комунікабельні. Це дозволить вам запросто завести розмову і зав'язати стосунки з тим, з ким ви хочете ближче подружитися. Не пропустіть свій шанс.

ДЖЕРЕЛОslovofraza
В Україні знову будуть змінювати тарифи на газ: що вирішив уряд
Тарифи на газ, які зараз уряд обмежив найвищими показниками, незабаром знову будуть змінюватися. Зараз ніхто не може сказати, чи будуть вони вище тепе...
Індивідуальне опалення може бути небезпечним: чим ризикують українські споживачі
Після підвищення тарифів на комуналку українці масово почали переходити на індивідуальне опалення. Однак, не всі споживачі знають, які загрози виникаю...
Накопичувальна пенсія: економіст розповів, куди найкраще вкладати гроші
Накопичувальна пенсія в Україні, в тому вигляді, в якому її бачить влада - це утопія. Така система накопичення грошей на старість абсолютно нежиттєзда...
В Інтернеті активізувалися шахраї, які діють від імені “Укрпошти“: на що слід звертати увагу
Шахрайство в мережі Інтернет стало нині в Україні не лише популярним, але й вельми прибутковим ремеслом. У винахідливості аферистам не відмовиш. Варто...
Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті
Софія Ротару зі своєю сім'єю 20 січня вшанувала пам'ять свого покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, якого не стало 19 років тому. Чоловікові артист...