Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам змінюватися, а Дівам - притримати свої емоції

Гороскоп на понеділок, 30 листопада, обіцяє сприятливий день для початку нових перспективних справ. Однак спершу потрібно позбутися того, що гирями висне на ваших ногах і заважає вам рухатися далі.

Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам змінюватися, а Дівам - притримати свої емоції - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам змінюватися, а Дівам - притримати свої емоції Овни будуть щосили захоплені фліртом: на роботі, в транспорті, в магазині, де завгодно. Нічого серйозного, але це принесе вам багато задоволення і приємних відчуттів.

Телець

Тельців у першій половині дня можуть терзати сумніви в правильності свого вибору. Однак потім пристрасті вляжуться, і ви будете цілком задоволені життям і собою.

Близнюки

У Близнюків можуть виникнути екстремальні ситуації на дорозі. Тому за кермо вам сьогодні краще не сідати, та й в якості пішохода тримайтеся від дороги подалі.

Рак

Раки, які звикли не чекати біля моря погоди, а діяти, можуть розраховувати на успіх. Сьогодні - ваш день, і вже до вечора ви зможете побачити плоди своїх зусиль.

Лев

Леви сьогодні можуть побачити та оцінити результат своїх старань. Те, чому ви присвячували багато часу і сил, нарешті, починає давати плоди.

Діва

Діви можуть стати заручниками своїх неприборканих емоцій. Ваша зайва емоційність може заподіяти вам шкоди. Постарайтеся стримати бурхливий прояв невдоволення.

Терези

Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам змінюватися, а Дівам - притримати свої емоції Терезам варто на самому початку дня прикинути план дій на весь день. Сьогодні вас чекає дуже багато справ, і всі вони можуть бути невідкладними.

Скорпіон

Скорпіони, нарешті, відчують під ногами твердий грунт. Вже давно ви ходите по сипучих пісках невизначеності, а сьогодні знайдете твердь. Отже, справи у вас стали налагоджуватися.

Стрілець

Стрільців чекає радісний день, в якому будуть і надії, що збулися, і спілкування з приємними людьми, і плани на перспективу. Вечір ви проведете у колі близьких людей, які розділять вашу радість.

Козеріг

Незважаючи на минулі вихідні, Козероги входять в новий тиждень втомленими. Це може позначитися на якості роботи і ставленні до людей. Астролог радить вам взяти тайм-аут і добре відпочити після обіду.

Водолій

Водолії зможуть сьогодні встигнути дуже багато, якщо раціонально розпорядяться своїм часом. Вас намагатимуться захопити іншими справами - не піддавайтеся на спокуси.

Риби

Риби можуть стати заручниками своєї зарозумілості. Сьогодні ви можете раптом виявити, що у вас не залишилося друзів. Потрібно терміново змінюватися.

ДЖЕРЕЛОslovofraza
В Україні знову будуть змінювати тарифи на газ: що вирішив уряд
Тарифи на газ, які зараз уряд обмежив найвищими показниками, незабаром знову будуть змінюватися. Зараз ніхто не може сказати, чи будуть вони вище тепе...
Індивідуальне опалення може бути небезпечним: чим ризикують українські споживачі
Після підвищення тарифів на комуналку українці масово почали переходити на індивідуальне опалення. Однак, не всі споживачі знають, які загрози виникаю...
Накопичувальна пенсія: економіст розповів, куди найкраще вкладати гроші
Накопичувальна пенсія в Україні, в тому вигляді, в якому її бачить влада - це утопія. Така система накопичення грошей на старість абсолютно нежиттєзда...
В Інтернеті активізувалися шахраї, які діють від імені “Укрпошти“: на що слід звертати увагу
Шахрайство в мережі Інтернет стало нині в Україні не лише популярним, але й вельми прибутковим ремеслом. У винахідливості аферистам не відмовиш. Варто...
Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті
Софія Ротару зі своєю сім'єю 20 січня вшанувала пам'ять свого покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, якого не стало 19 років тому. Чоловікові артист...