Гороскоп на 6 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам прислухатися до себе, а Тельцям не втрачати самовладання

Гороскоп на неділю, 6 грудня 2020 року, обіцяє день, який може стати вашою довготривалою інвестицією в майбутнє. Можливо, в цей день ви приймете важливе рішення або ж знайдете собі додатковий заробіток, який ыз часом може стати вашим основним джерелом доходу.

Гороскоп на 6 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам прислухатися до себе, а Тельцям не втрачати самовладання - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні будуть поглинені турботою про близьких. День, який ви присвятите сім'ї, зміцнить ваші стосунки з рідним і допоможе вам усвідомити, в чому справжня цінність життя.

Телець

У Тельців може видатися непростою друга половина дня. Можлива важка розмова або на роботі, або з кимось із близьких. Не втрачайте самовладання.

Близнюки

Близнюки сьогодні зможуть інтуїтивно визначити, хто їм найбільше близький, і яким шляхом їм потрібно рухатися далі. Не намагайтеся шукати поради на стороні, краще слухайте себе.

Рак

У Раків можливий сьогодні конфлікт на побутовому грунті. Постарайтеся поменше потрапляти на очі своїм домашнім і пам'ятайте, що мовчання - золото.

Лев

Гороскоп на 6 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам прислухатися до себе, а Тельцям не втрачати самовладання Левів можуть сьогодні спробувати спровокувати на необдумані вчинки. Не кваптеся їх здійснювати, живіть своїм розумом і не піддавайтеся на прийоми провокаторів.

Діва

Дівам піде на користь інформація, яку ви отримаєте сьогодні від когось зі своїх знайомих. Можливо, вона допоможе вам у роботі, можливо, матиме побутовий характер, але в будь-якому випадку буде корисна.

Терези

Терези, незважаючи на недільний день, будуть повністю поглинені службовими справами. І це не даремно. Добре спланований робочий тиждень принесе вам виграш у часі і хороші результати роботи.

Скорпіон

Скорпіонам краще сьогодні жити своїм розумом. Астролог попереджає, що проти вас сьогодні може грати дуже сильний суперник, але ви зможете здолати всі його підступи, якщо не станете до нього прислухатися.

Стрілець

Стрільці сьогодні спробують навести мости в особистих відносинах. Однак ці спроби до великого результату не приведуть. Краще відкладіть свої амурні справи до кращих часів.

Козеріг

Гороскоп на 6 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам прислухатися до себе, а Тельцям не втрачати самовладання Козероги з великою ймовірністю проведуть цей день ыз другом. Не поспішайте відмовлятися від зустрічі, вам вона більше потрібна, ніж другові.

Водолій

Водоліям світить сьогодні нове знайомство, яке може перерости з часом у бурхливий роман, а можливо і більш глибокі й тривалі відносини. Хоча з першого погляду новий знайомий (-а) вам може не сподобатися.

Риби

У Риб сьогодні намічається день позитивних змін. Причому вони стосуються як роботи, так і особистого життя. Готуйтеся до позитиву, налаштовуйтесь на позитив, і він обов'язково буде.

ДЖЕРЕЛОslovofraza
Індивідуальне опалення може бути небезпечним: чим ризикують українські споживачі
Після підвищення тарифів на комуналку українці масово почали переходити на індивідуальне опалення. Однак, не всі споживачі знають, які загрози виникаю...
Накопичувальна пенсія: економіст розповів, куди найкраще вкладати гроші
Накопичувальна пенсія в Україні, в тому вигляді, в якому її бачить влада - це утопія. Така система накопичення грошей на старість абсолютно нежиттєзда...
В Інтернеті активізувалися шахраї, які діють від імені “Укрпошти“: на що слід звертати увагу
Шахрайство в мережі Інтернет стало нині в Україні не лише популярним, але й вельми прибутковим ремеслом. У винахідливості аферистам не відмовиш. Варто...
Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті
Софія Ротару зі своєю сім'єю 20 січня вшанувала пам'ять свого покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, якого не стало 19 років тому. Чоловікові артист...
Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин
Власники компанії “Нова пошта“ В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк викупили акції кур'єрської компанії iPOST у її засновників Сергія Жмудя і Макси...