Карантин вихідного дня, який стартував учора в Україні, викликав чимало протестів по всій країні. У багатьох містах місцева влада заявила, що не заборонятиме підприємцям працювати у вихідні дні. Однак поліція всюди намагається припинити ці спроби, виконуючи розпорядження Кабміну. У столиці вирішили з владою не конфліктувати і погодилися на карантин вихідного дня. Місця відпочинку та розваг зачинені, нічого не працює. Та, як виявилося, не скрізь. Наприклад, у спортклубі Петра Порошенка "5 елемент" триває робота. Туди нагрянули з візитом журналісти видання strana.
"Все працює, головне, щоб маска була", - поділилася з журналістами одна з клієнток клубу.
Єдиний, хто може завадити клієнту безперешкодно увійти в клуб - охоронець на вході, який відчиняє відвідувачам двері і тут же міряє їм температуру. Якщо з температурою все гаразд, можеш заходити і займатися.
Коментувати будь-що журналістам охоронець відмовився. Правда, незабаром після візиту преси охорона закрила вхід у клуб. Це, звичайно, викликало невдоволення клієнтів, які з'явилися за записом і хотіли за будь-яку ціну туди потрапити. Звичайно журналісти не могли там залишатися вічно - тим більше, що факт роботи клубу був ними зафіксований.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
А трохи згодом у розпорядженні видання з'явився ще один відеозапис, з якого видно, що "5 елемент" продовжив свою роботу і, як зазвичай, приймає відвідувачів, повністю ігноруючи карантин вихідного дня.
"Схоже, Порошенко з його "5 елементом" стане новим символом нахабного ігнорування карантинних заходів, перейнявши пальму першості в Епіцентру", - резюмує видання.
Нагадаємо, глава парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький розповів, навіщо потрібен карантин вихідного дня. Він не для того, щоби перервати ланцюжок інфекції, а для того лише, щоб трохи знизити навантаження на медицину і лікарні. Якщо цього зробити не вдасться, медикам доведеться приступати до протоколу сортування хворих. Тобто, вони будуть вирішувати, кому надавати допомогу, а кому ні, бо на всіх ні рук, ні коштів не вистачить.