Карантин вихідного дня перейде з осені в зиму - швидкого завершення не обіцяють

Автор: Марченко Любов

ЗМІ з'ясували, скільки триватиме карантин вихідного дня. Нагадаємо, так званий карантин вихідного дня вводиться в Україні з 14 листопада. Він передбачає, перш за все, обмеження на відвідування розважальних місць у вихідні дні, суботу та неділю.

Карантин вихідного дня перейде з осені в зиму - швидкого завершення не обіцяють - today.ua

Передбачається, що у вихідні дні не працюватимуть театри, кінотеатри, фітнес-клуби, фуд-корти, розважальні зони в ТРЦ, а також більшість магазинів, крім господарських та продовольчих. Ресторани та кафе працюватимуть, але тільки на винос готових страв. Такі обмеження в роботі розважальних місць триватимуть із 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Карантин вихідного дня перейде з осені в зиму - швидкого завершення не обіцяють Як довго триватиме карантин вихідного дня, з'ясувало видання "Українська правда". Видання посилається на інформацію від свого джерела в Міністерстві охорони здоров'я. Там кажуть, що такий карантин продовжать по 31 грудня, тобто до кінця року. Нібито вже є таке рішення. Однак його ще потрібно оформити у вигляді постанови Кабміну.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Що буде з карантином вихідного дня після нового року, поки не знають і в Кабміні. Принаймні, і в уряді зараз не можуть сказати, чи продовжать його після 1 січня. Кажуть лише, що все залежатиме від того, як буде розвиватися епідеміологічна ситуація в нашій країні.

Нагадаємо, Кабмін також рекомендував встановити для людей у віці 60+ окремий час для відвідувань магазинів, аптек, пошти та інших закладів, де спостерігається скупчення людей.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед