Коронавірус кружляє біля президента: захворіла вже й кума гаранта Олена Кравець

Автор: Марченко Любов

Коронавірус вже добрався і до студії "Квартал 95". Причому захворіла відразу "головна жінка Кварталу" - Олена Кравець.

Коронавірус кружляє біля президента: захворіла вже й кума гаранта Олена Кравець - today.ua

Привид COVID-19 навис над кварталом ще в липні, коли з'ясувалося, що хвора дружина президента Олена Зеленська. Адже вона ходила на репетиції "Кварталу", спілкувалася з людьми. Але тоді ніхто в студії не захворів. Зате в родині президента коронавірус перенесли його дружина і син. І ось тепер підступний вірус виявився у Олени Кравець, повідомляє "ТСН".

Тому зйомки нових випусків "Вечірнього Кварталу", на жаль, відбудуться без її участі.

"За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на COVID-19, так що в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії - ніхто не застрахований від цього вірусу. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів - негативні ", - розповів колега актриси Євген Кошовий.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Коронавірус кружляє біля президента: захворіла вже й кума гаранта Олена Кравець Олену замінять у концертних номерах відразу чотири учасниці "Жіночого Кварталу": Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолєс. Крім самих "кварталівців", у зйомках також взяли участь деякі українські зірки: NK, MONATIK, The Hardkiss, Jerry Heil, DZIDZIO, Оля Цибульська, Олег Кензов, Михайло Поплавський.

Запис виступу знову проводилася в порожньому концертному залі, і під час зйомок актори намагалися максимально дотримуватися карантинних вимог.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

В останні дні коронавірус захоплює дедалі більше людей. Так, ТСН також повідомила про хворобу своєї ведучої Марічки Падалко та двох її дітей.

Нещодавно також стало відомо про хворобу в родині Юлії Тимошенко. Причому, сама Юлія Володимирівна переносить захворювання дуже важко, її підключили до апарату ШВЛ.