Кулеба роз'яснив позицію влади в питанні про Нагірний Карабах: Україна дала відчутний крен в один бік

Глава українського МЗС Дмитро Кулеба роз'яснив позицію України щодо військового конфлікту між Вірменією та Азербайджаном в Нагірному Карабаху. Цій, уточненій, позиції він присвятив сьогоднішній ранковий брифінг.

Кулеба роз'яснив позицію влади в питанні про Нагірний Карабах: Україна дала відчутний крен в один бік - today.ua

З його тлумачення очевидно, що з часу початку конфлікту (27 вересня) позиція України дала відчутний крен в сторону Азербайджану. Кулеба, зокрема, розповів, що Україна дотримується принципу непорушності кордонів і підтримує територіальну цілісність Азербайджану.

"Ми підтримували і підтримуємо територіальну цілісність Азербайджану, як і Азербайджан підтримував нашу територіальну цілісність. Наша позиція залишається незмінною", - завив глава українського МЗС.

Кулеба роз'яснив позицію влади в питанні про Нагірний Карабах: Україна дала відчутний крен в один бік Правда, в заяві його відомства, яка була опублікована 27 вересня, по гарячих слідах конфлікту, про це не йшлося. У ній містився лише заклик до влади обох країн сісти за стіл переговорів і вирішити конфлікт мирним шляхом. Та, мабуть, за ці дні хтось підкоригував позицію МЗС нашої незалежної країни, а можливо, сталася власна еволюція свідомості.

При цьому глава МЗС зауважив, що війна - це, звичайно, не найкращий спосіб вирішення конфлікту.

"Нинішня ситуація свідчить, що заморожені конфлікти - ніякі не заморожені і можуть у будь-який час вибухнути", - зауважив глава зовнішньополітичного відомства.

Крім того, Дмитро Кулеба доручив нашим посольствам в Азербайджані і Вірменії надавати всіляке сприяння громадянам України, які можуть перебувати в цих країнах.