Кіркоров розповів гірку правду про стосунки з Пугачовою: “Ми не дружимо, це було би дивно“

Філіп Кіркоров, який став героєм дня на фестивалі "Слов'янський базар" у Вітебську, сповна покрасувався перед публікою і порадував своїм інтерв'ю присутніх журналістів. Він охоче ділився подробицями особистого життя, що трапляється нечасто.

Кіркоров розповів гірку правду про стосунки з Пугачовою: “Ми не дружимо, це було би дивно“ - today.ua

Поп-король отримав цьогоріч спеціальну нагороду з рук Олександра Лукашенка "Через мистецтво – до миру і взаєморозуміння". До того ж, на полях фестивалю відбулося відкриття іменної зірки Філіпа Кіркорова. До нього на цій алеї вже розташувалися зірки живих легенд радянського і пострадянського шоу-бізнесу: Алли Пугачової, Тамари Гвердцителі, Таїсії Повалій, Рози Римбаєвої.

До речі, зірка Алли Пугачової з'явилася там ще в 2006 році, про що журналісти не забули нагадати Філіпу Бедросовичу. Мовляв, нарешті його поклали поруч із Пугачовою".

"Ні, мене не поклали поруч із Пугачовою! Я лежу поруч із Таїсією Повалій!", - заперечив Кіркоров.

Кіркоров розповів гірку правду про стосунки з Пугачовою: “Ми не дружимо, це було би дивно“

Звісно, репліка про іменні зірки була лише журналістським трюком, аби вивести поп-короля на розмову про стосунки з Примадонною. Всі чекали одкровень. Адже в Мережі раз від разу мусують цю тему. Навіть більше, існує думка, що колишнє подружжя зберегло теплі стосунки, вони дружать сім'ями і взагалі між ними панує злагода і любов. Проте Кіркоров, який досі мовчав про ці відносини, цього разу розговорився.

"Немає у нас ніяких відносин, у кожного своє життя. Ми не дружимо сім'ями, це було бb дивно", - відповів Бедросович.

Єдине, що їх пов'язує – це спілкування дітей. Діти Кіркорова іноді спілкуються з дітьми Пугачової. При цьому він підкреслив, що вдячний Аллі Борисівні за ту роль, яку вона відіграла в його житті.

"Вона знає, коли прийде біда, я завжди допоможу. А радощі їй є з ким ділити. Я ж бачу - на відміну від Алли, я на неї підписаний в Інстаграмі", - не без гіркоти зауважив Філіп.

Однак він тут же стрепенувся і додав:

"Подивіться на мене, я красивий і щасливий. Мені через рік 55, а хто дасть?"

"Як пожартував Микола Басков, всі дають", - жваво підхопив тему: хтось із журналістів.

"Ха! Мріяти не шкідливо, всі йому дають. Але насправді я Коленьку обожнюю. Він хороший, і у нього завжди можна взяти в борг", - зауважив поп-король.

Взагалі Філіп Кіркоров під час спілкування з журналістами був налаштований грайливо (що далеко не завжди трапляється) і перебував у відмінному настрої.

Можливо, так вплинули на його настрій позитивні зміни в зовнішності співака. За час карантину він взявся за своє здоров'я і дуже сильно скинув вагу. Схудлий Кіркоров помітно помолодшав і, звичайно, задоволений собою.

Названі продукти, які найчастіше фальсифікують в Україні і в ЄС
В Україні гостро стоїть проблема фальсифікату продуктів харчування, які надходять не тільки на ринок, але і в шкільні їдальні. Українцям розповіли, як...
В Україні рекордно знизилися ціни на сезонні ягоди
На українському ринку почали падати ціни на сезонні ягоди. Українці отримали відмінну можливість зробити ароматну і корисну консервацію на зиму за мак...
Три найбільш чарівних та привабливих знаки Зодіаку
Астрологи назвали три знака Зодіаку, представники яких є найбільш чарівними і привабливими від природи. Зірки наділили цих людей внутрішнім магнетизмо...
Мінімальна зарплата лікарів в Україні буде 20 тисяч: Зеленський підписав указ
Президент Володимир Зеленський підписав указ про підвищення зарплат медикам. В Україні зарплата лікарів буде не менша за 20 тисяч гривень. Про це г...
В Україні через кілька днів відключають три улюблені телеканали
З українського телепростору зникає ще кілька популярних та улюблених багатьма телеканалів. Три популярних міжнародних телеканали, що належать телекомп...