Кіркоров розповів гірку правду про стосунки з Пугачовою: “Ми не дружимо, це було би дивно“

Кіркоров розповів гірку правду про стосунки з Пугачовою: “Ми не дружимо, це було би дивно“ - today.ua

Філіп Кіркоров, який став героєм дня на фестивалі "Слов'янський базар" у Вітебську, сповна покрасувався перед публікою і порадував своїм інтерв'ю присутніх журналістів. Він охоче ділився подробицями особистого життя, що трапляється нечасто.

Поп-король отримав цьогоріч спеціальну нагороду з рук Олександра Лукашенка "Через мистецтво – до миру і взаєморозуміння". До того ж, на полях фестивалю відбулося відкриття іменної зірки Філіпа Кіркорова. До нього на цій алеї вже розташувалися зірки живих легенд радянського і пострадянського шоу-бізнесу: Алли Пугачової, Тамари Гвердцителі, Таїсії Повалій, Рози Римбаєвої.

До речі, зірка Алли Пугачової з'явилася там ще в 2006 році, про що журналісти не забули нагадати Філіпу Бедросовичу. Мовляв, нарешті його поклали поруч із Пугачовою".

"Ні, мене не поклали поруч із Пугачовою! Я лежу поруч із Таїсією Повалій!", - заперечив Кіркоров.

Кіркоров розповів гірку правду про стосунки з Пугачовою: “Ми не дружимо, це було би дивно“

Звісно, репліка про іменні зірки була лише журналістським трюком, аби вивести поп-короля на розмову про стосунки з Примадонною. Всі чекали одкровень. Адже в Мережі раз від разу мусують цю тему. Навіть більше, існує думка, що колишнє подружжя зберегло теплі стосунки, вони дружать сім'ями і взагалі між ними панує злагода і любов. Проте Кіркоров, який досі мовчав про ці відносини, цього разу розговорився.

"Немає у нас ніяких відносин, у кожного своє життя. Ми не дружимо сім'ями, це було бb дивно", - відповів Бедросович.

Єдине, що їх пов'язує – це спілкування дітей. Діти Кіркорова іноді спілкуються з дітьми Пугачової. При цьому він підкреслив, що вдячний Аллі Борисівні за ту роль, яку вона відіграла в його житті.

"Вона знає, коли прийде біда, я завжди допоможу. А радощі їй є з ким ділити. Я ж бачу - на відміну від Алли, я на неї підписаний в Інстаграмі", - не без гіркоти зауважив Філіп.

Однак він тут же стрепенувся і додав:

"Подивіться на мене, я красивий і щасливий. Мені через рік 55, а хто дасть?"

"Як пожартував Микола Басков, всі дають", - жваво підхопив тему: хтось із журналістів.

"Ха! Мріяти не шкідливо, всі йому дають. Але насправді я Коленьку обожнюю. Він хороший, і у нього завжди можна взяти в борг", - зауважив поп-король.

Взагалі Філіп Кіркоров під час спілкування з журналістами був налаштований грайливо (що далеко не завжди трапляється) і перебував у відмінному настрої.

Можливо, так вплинули на його настрій позитивні зміни в зовнішності співака. За час карантину він взявся за своє здоров'я і дуже сильно скинув вагу. Схудлий Кіркоров помітно помолодшав і, звичайно, задоволений собою.

Фреймут залишить Україну, якщо Притула стане мером Києва: телеведуча шокувала зізнанням
Сергій Притула перетворить Київ на щось жахливе і непридатне для життя. Таку впевненість висловила телеведуча Ольга Фреймут. За її словами, якщо Приту...
Ситуація в Білорусі: чому в країні, де розгораються протести, пропав Інтернет
Ситуація в Білорусі, схоже, виходить з-під контролю влади. Практично по всій території країни пропав доступ в Інтернет, неможливо скористатися соцмере...
Єфремова на швидкій відвезли в лікарню з суду: лікар розповів про стан здоров'я актора
Актор Михайло Єфремов 11 серпня був доставлений на чергове судове засідання у Москві в дивному стані. Судячи з кадрів, що облетіли Інтернет, підсудний...
Успенський піст 2020: основні правила та традиції важливого періоду в Православ'ї
Наближається початок Успенського посту. У 2020 році він почнеться 14, а завершиться 27 серпня. Два тижні православні віруючі повинні будуть харчуватис...
Дочка Путіна випробувала на собі першу в світі вакцину від коронавіруса
У Росії заявляють, що розробку і випробування першої в світі ефективної вакцини від COVID-19 завершено. Одна з дочок російського лідера вже встигла ви...