Ляшко розповів, люди якого віку найбільш схильні до захворювання на коронавірус

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів на брифінгу, яка вікова група людей найбільш схильна до зараження і захворювання на коронавірус. Як не дивно, найчастіше інфікуються COVID-19 якраз не люди пенсійного віку, хоча вони вважаються найбільш уразливими.

Ляшко розповів, люди якого віку найбільш схильні до захворювання на коронавірус - today.ua

"Найчастіше COVID-19 реєструється у віковій групі 50-59 років. 21,6% від усіх захворілих припадає на цю групу", - сказав він.

Однак при цьому летальність найвища в наступній віковій групі 60-69-річних. Там, на жаль, не виживає майже третина хворих пацієнтів. Та й в загальній статистиці померлих від коронавірусу люди похилого віку (старше 60 років) складають три чверті від загальної чисельності. Ляшко розповів, люди якого віку найбільш схильні до захворювання на коронавірус

Високий відсоток захворюваності в групі 50-59 років, очевидно пов'язаний з тим, що ці люди ще не на пенсії. Вони ходять на роботу і взагалі активно комунікують з іншими. Однак здоров'я них вже не таке, як у молодих. Тому хвороба їх атакує частіше, ніж молодших співгромадян. Водночас наступна вікова група вже в переважно на пенсії і не веде активного способу життя. Тому й хворих серед них менше. Однак летальність, через придбані з віком супутні хвороби, зростає.

Нагадаємо, доктор-анестезіолог назвав передбачувану вартість вакцини від коронавірусу. Не кожній родині такі витрати виявляться по кишені.

ДЖЕРЕЛОukranews