Ляшко розповів про вартість лікування в стаціонарі лікарні для хворого на коронавірус

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко озвучив суму, в яку хворим на коронавірус має обійтися їхнє лікування в лікарняному стаціонарі. Якщо йдеться про державну лікарню, то хворому лікування має обходитися безкоштовно, повідомив Ляшко в інтерв'ю, яке він дав "Радіо Свобода".

Ляшко розповів про вартість лікування в стаціонарі лікарні для хворого на коронавірус - today.ua

Головний санлікар каже, що лікування "ковідних" хворих в стаціонарі повністю має здійснюватись за державний рахунок. Якщо ж із вас вимагають гроші за лікування - негайно телефонуйте на номер 16-77. Це - телефон гарячої лінії Національної служби здоров'я України. У НСЗУ є окремі територіальні підрозділи. Тому такі питання не вимагають втручання Києва, і все можна вирішити оперативно, на місці.

Ляшко розповів про вартість лікування в стаціонарі лікарні для хворого на коронавірус Якщо хворого госпіталізували в стаціонар лікарні, в якій надають допомогу хворим із коронавірусом, йому повинні там надати безкоштовне лікування.

"Це так званий" ковідний пакет ", на який Національна служба охорони здоров'я України укладає контракт з лікарнею і перераховує кошти", - розповів Віктор Ляшко.

Звичайно, йдеться лише про медустанови державної або комунальної форми власності. У приватних - лікують за гроші пацієнта. Тому хворий, який потрапив у державну лікарню, має право отримати безкоштовне лікування від COVID-19.

Нагадаємо, вже до листопада добова кількість захворілих в Україні може досягти 10 тисяч. Такий тривожний прогноз дала головлікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан.

ДЖЕРЕЛОradiosvobowww.da