МОЗ уже точно знає, в яких школах заняття з 1 вересня не почнуться: подивіться, чи немає там вашого регіону

Автор: Марченко Любов

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило інформацію, в яких школах заняття з 1 вересня не почнуться. Йдеться про ті регіони, в яких ситуація з коронавірусом вельми не райдужна, і які через це потрапили у так звану "червону" зону. Їх назвала прес-служба міністерства.

МОЗ уже точно знає, в яких школах заняття з 1 вересня не почнуться: подивіться, чи немає там вашого регіону - today.ua

До переліку таких неблагополучних регіонів переважно потрапили райони із західноукраїнських областей. У зоні неблагополуччя також виявилися два населених пункти Одеської області - Ізмаїл та Біляївка.

МОЗ уже точно знає, в яких школах заняття з 1 вересня не почнуться: подивіться, чи немає там вашого регіону У західній Україні школярі поки навчатимуться дистанційно в таких районах і населених пунктах:

  • в Івано-Франківській області - Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, а також Городенківський, Косівський і Тисменицький райони;
  • в Рівненській області - Дубно, Острог, Костопільський та Радивилівський райони;
  • в Тернопільській області - Бережани, Чортків і Бережанський район;
  • в Чернівецькій області - Чернівці, а також Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони.

У цих районах діти не відвідуватимуть школи, а почнуть навчальний рік дистанційно - до тих пір, поки захворюваність в них не піде на спад, і поки вони не вийдуть з "червоної" зони.

Популярні зараз

Названо українські міста, які планує захопити Путін

Росіяни не відмовилися від своїх планів щодо виходу на українське узбережжя, - ВМС

Нові правила вручення повісток: кого з чоловіків першочергово викличуть до ТЦК

Українців зобов'язали сплатити податки на квартири та будинки: у ДПС назвали суми

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому в інших регіонах навчальний рік почнеться традиційно. Правда, в населених пунктах, які входять до помаранчевої зони, не рекомендують проводити шкільні лінійки, та й в інших на лінійках необхідно дотримуватися соціальної дистанції і стежити за тим, щоб усі були в масках.

Нагадаємо, в столиці у багатьох школах пропонують розбити класи на дві групи . Одна група відвідуватиме школу в один день, друга - наступного дня. У деяких школах також вводять двозмінне навчання.