Відставного адвоката Пашаєва, який підвів Єфремова під 8 років колонії, облили фекаліями

Ельмана Пашаєва, який займався справою по ДТП, скоєній актором Михайлом Єфремовим, облили фекаліями. Це сталося вранці біля входу в телеканал 360. Пашаєв якраз поспішав туди на прямий ефір.

Відставного адвоката Пашаєва, який підвів Єфремова під 8 років колонії, облили фекаліями - today.ua

До нього підскочив молодий чоловік і хлюпнув на нього фекаліями. Попутно кривдник крикнув, що це, мовляв, йому за вчорашню його обіцянку розповісти про високопоставлених корупціонерів.

Всупереч очікуванням нападника, Ельман Пашаєв не відступив і додому не поїхав. Невідомо, як йому вдалося причепуритися, однак чоловік з'явився в прямому ефірі, маючи цілком пристойний і свіжий вигляд. Правда, ефір при цьому почався на 45 хвилин пізніше, ніж було заплановано.

Відставного адвоката Пашаєва, який підвів Єфремова під 8 років колонії, облили фекаліями При цьому Пашаєв звернувся з ефіру до свого кривдника, що облив його фекаліями:

"Його звуть Ілля. Я вже знаю його ім'я і прізвище. Нехай добровільно з'явиться до мене, скаже, хто є замовником. А то твоє десяте покоління буде згадувати, що ти наробив, - звернувся Пашаєв, дивлячись у камеру, вже до самого Іллі, і тут же, схаменувшись, уточнив: - У рамках закону, звичайно ".

Тут же з'ясувалося, як Пашаєву вдалося дізнатися ім'я нападника. Виявляється, отримавши свою порцію фекалій, відважний правозахисник, неначе лев, кинувся навздогін за своїм кривдником і повалив його на землю. Хлопець зумів вислизнути, однак у нього з кишені випав документ - посвідчення призовника. Ось така халепа вийшла.

Відставного адвоката Пашаєва, який підвів Єфремова під 8 років колонії, облили фекаліями Ельман Пашаєв розповів, що здогадується, хто його "замовив". Він якраз мав намір розповісти про тих, хто сфабрикував справу Єфремова, і з чиєї подачі його на рік позбавили адвокатського статусу. Пашаєв з екрану пригрозив своїм недоброзичливцям. Мовляв, якщо хтось розраховує, що він спасує і відмовиться від своїх викриттів, то глибоко помиляється.

"Мене ніщо не зупинить - замучаться", - заявив відставний адвокат, який очевидно, хотів замість слова "замучаться" вжити інше, більш міцне.

Нагадаємо, актора Михайла Єфремова, якого до суду і в суді захищав Ельман Пашаєв, засудили в 8 років ув'язнення в колонії загального режиму. При цьому Пашаєв у ході слідства зумів переконати свого підзахисного, що доб'ється для нього виправдувального вироку. Після вироку Єфремов відмовився від свого захисника, замінивши його іншими.