Повне сонячне затемнення 14 грудня: в Україні його не побачать, але відчують

Автор: Марченко Любов

Сьогодні, 14 грудня, жителі деяких районів земної кулі зможуть спостерігати повне сонячне затемнення. Воно буде останнім у цьому році.

Повне сонячне затемнення 14 грудня: в Україні його не побачать, але відчують - today.ua

Затемнення зможуть спостерігати жителі Південної Америки, Африки та Антарктиди. Зможуть його також бачити з кораблів у Тихому та Атлантичному океанах. А найповніше його зможуть побачити в Аргентині і Чилі.

В Україні його не буде видно через те, що за київським часом воно почнеться о 18:13, а у нас на той час сонця вже й так не буде. Однак, попри те, що українці не побачать затемнення, вони можуть відчути на собі наслідки цього явища. Зазвичай повні сонячні затемнення незбагненним чином впливають на всіх живих істот, що населяють нашу планету. Отже, на які сфери життя може вплинути сонячне затемнення, і як звести цей вплив до мінімуму.

Робота і фінанси

Цей день повного сонячного затемнення може ідеально підійти для повного перезавантаження у справах і початку висхідного кар'єрного шляху. Однак, якщо ви на сто відсотків не впевнені у своїх силах, то краще й не починайте. Інакше - можете втратити навіть те, що у вас є. Цей день не вдалий для великих фінансових угод і взагалі великих покупок. Краще утриматися від цього. Повне сонячне затемнення 14 грудня: в Україні його не побачать, але відчують

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Любовні стосунки і відносини з близькими людьми

День повного сонячного затемнення вкрай несприятливий для з'ясування відносин із ким би то не було. Це стосується і комунікацій на роботі, і відносин в особистому житті. Навіть якщо у вас назріла з кимось серйозна розмова, перенесіть її на інший час. В цей день у багатьох людей можуть спостерігатися неконтрольовані спалахи гніву. Людям буде нелегко впоратися зі своїми емоціями. Тому, якщо можете усамітнитися - усамітнюйтеся, якщо немає такої можливості - постарайтеся поменше контактувати з людьми.

В цей день також не варто починати нових відносин. Вони будуть приречені на постійні сварки і затемнення почуттів.

Здоров'я і настрій

Давно помічено, що в день повного сонячного затемнення можуть загостритися хронічні захворювання, які є в людини. Крім того, в цей день простіше підхопити застуду або яке-небудь інфекційне захворювання. Можуть також з'явитися проблеми із зором і слухом. Тому в такий день потрібно бути особливо уважними до свого здоров'я і завжди мати під руками ліки, які вживаєте ви або ваші близькі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сонячне затемнення також провокує у багатьох людей нестабільний емоційний фон. Тому емоції в цей день можуть бути на межі. Не провокуйте одне одного на екстремальні вчинки. У такі дні зазвичай зростає кількість суїцидів та нещасних випадків по всій земній кулі. Ставтеся одне до одного уважніше та обережніше. І пам'ятайте: сонячне затемнення проходить, а розбиті відносини часто вже неможливо склеїти і повернути.

Нагадаємо, у найдовший день 2020 року, 21 червня, також було сонячне затемнення. Його могли спостерігати жителі Західної Африки, Аравійського півострова, а також жителі Індії і Далекого Сходу.