Повний локдаун і зупинка всього транспорту: в Раді заговорили про новий січневий сценарій для України

Автор: Марченко Любов

Поширення епідемії коронавірусу в Україні допоможе загальмувати тільки абсолютний локдаун з повною зупинкою усього громадського транспорту. Таку думку висловив в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" депутат-"слуга" Данило Гетманцев.

Повний локдаун і зупинка всього транспорту: в Раді заговорили про новий січневий сценарій для України - today.ua

Гетманцев, який очолює парламентський комітет з питань фінансів, вважає, що напівзаходами у стримуванні коронавірусу не обійтися. Тому він за те, щоби замінити жорсткий карантин, намічений на січень, повним локдауном - із припиненням роботи громадського транспорту.

"Взагалі моя точка зору - я прихильник повного локдауну з припиненням транспорту. Будь-які обмеження не дають тієї користі, на яку ми розраховуємо", - заявив Гетманцев.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Практика показала, що коронавірус можна стримати, якщо звести контакти між людьми до мінімуму. А де, як не у громадському транспорті, незнайомі люди найбільше контактують між собою? Тому перевезення в ньому на час локдауна потрібно зупинити, вважає нардеп. Повний локдаун і зупинка всього транспорту: в Раді заговорили про новий січневий сценарій для України Навіть карантин вихідного дня, при якому були невеликі обмеження, і який піддався жорсткій критиці суспільства, все-таки дав свої результати: захворюваність знизилася. Слід і далі йти цим шляхом - максимально обмежити контакти людей, щоби добитися стійкого зниження статистики захворювань. Тому напівзаходами тут не обійтися - потрібен повний локдаун і повна зупинка транспорту, переконаний Данило Гетманцев.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Нагадаємо, в новорічну ніч ресторанам і кафе дозволено працювати до 7 годин ранку. Про це сказано в постанові Кабміну, яка вийшла 23 грудня. До цього говорили, що дозволять цим закладам працювати у Новий рік лише до першої години ночі. Однак підприємці все ж "продавили" свій варіант роботи. Отже, перед локдауном народу ще буде де масово підхопити коронавірус.