Дистанційне навчання в школах можуть залишити і в листопаді, проте не для всіх учнів. Таку новину озвучив глава парламентського комітету з питань науки і освіти Сергій Бабак, повідомляє "РБК-Україна".
![З'явилася інформація, чи залишиться дистанційне навчання у школах з листопада З'явилася інформація, чи залишиться дистанційне навчання у школах з листопада - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2020/10/ucheba4-768x395.jpg)
Як стверджує парламентарій, дитячі садки і початкові класи школи працюватимуть за будь-якої "ковідної погоди". Це - спільне рішення Міносвіти і МОЗ, і воно перегляду не підлягає. Що стосується дітей дошкільного віку, то їх просто нікуди подіти. Адже батьки в умовах адаптивного карантину здебільшого продовжують працювати.
Ну, а молодші школярі повинні вчитися стаціонарно. Вони ще в тому віці, коли дитина не може самоорганізуватися для дистанційного навчання, та й не знає, як це зробити. Тому у них мають бути повноцінні заняття в класі.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
"Діти не можуть займатися дистанційно - у них ще немає самосвідомості такого рівня, щоб вони могли самоорганізуватися. Тому ці два повинні працювати", - говорить Бабак.
Що стосується старших учнів, то вони можуть поки залишатися і на дистанційному навчанні. У них вже є розуміння самостійної роботи, і вони можуть займатися поза стінами школи. Втім, усе буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус у тому чи іншому регіоні. Ніхто нікого примушувати вчитися дистанційно не буде.
"Все буде на рівні рекомендацій від уряду в залежності від "карантинних" зон. Далі рішення буде за місцевою владою", - говорить Сергій Бабак.
Тобто, цього разу влада вирішила не наступати на ті ж граблі, що боляче вдарили по її статусу навесні. Тоді примусова дистанційка викликала чималий шквал несхвалення, особливо у батьків школярів. Тому тепер усе буде демократичніше.
Нагадаємо, дистанційне навчання ширше впроваджуватиметься в Україні. Тепер будь-якого школяра, а не тільки відмінника, як це було раніше, можна перевести на дистанційну форму навчання.