З'явилася інформація, чи залишиться дистанційне навчання у школах з листопада

Автор: Марченко Любов

Дистанційне навчання в школах можуть залишити і в листопаді, проте не для всіх учнів. Таку новину озвучив глава парламентського комітету з питань науки і освіти Сергій Бабак, повідомляє "РБК-Україна".

З'явилася інформація, чи залишиться дистанційне навчання у школах з листопада - today.ua

Як стверджує парламентарій, дитячі садки і початкові класи школи працюватимуть за будь-якої "ковідної погоди". Це - спільне рішення Міносвіти і МОЗ, і воно перегляду не підлягає. Що стосується дітей дошкільного віку, то їх просто нікуди подіти. Адже батьки в умовах адаптивного карантину здебільшого продовжують працювати.

Ну, а молодші школярі повинні вчитися стаціонарно. Вони ще в тому віці, коли дитина не може самоорганізуватися для дистанційного навчання, та й не знає, як це зробити. Тому у них мають бути повноцінні заняття в класі.

З'явилася інформація, чи залишиться дистанційне навчання у школах з листопада

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Через підвищення податків українців чекає значне скорочення зарплат: на скільки менше будемо отримувати

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

"Діти не можуть займатися дистанційно - у них ще немає самосвідомості такого рівня, щоб вони могли самоорганізуватися. Тому ці два повинні працювати", - говорить Бабак.

Що стосується старших учнів, то вони можуть поки залишатися і на дистанційному навчанні. У них вже є розуміння самостійної роботи, і вони можуть займатися поза стінами школи. Втім, усе буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус у тому чи іншому регіоні. Ніхто нікого примушувати вчитися дистанційно не буде.

"Все буде на рівні рекомендацій від уряду в залежності від  "карантинних" зон. Далі рішення буде за місцевою владою", - говорить Сергій Бабак.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тобто, цього разу влада вирішила не наступати на ті ж граблі, що боляче вдарили по її статусу навесні. Тоді примусова дистанційка викликала чималий шквал несхвалення, особливо у батьків школярів. Тому тепер усе буде демократичніше.

Нагадаємо, дистанційне навчання ширше впроваджуватиметься в Україні. Тепер будь-якого школяра, а не тільки відмінника, як це було раніше, можна перевести на дистанційну форму навчання.