Свята жовтня: які додаткові вихідні чекають українців на верхівці осені

Українцям нагадали про червоні дати календаря, які очікують нас у жовтні, і розповіли, коли буде вихідний посеред робочого тижня.

Свята жовтня: які додаткові вихідні чекають українців на верхівці осені - today.ua

Жовтень, звичайно, не січень, в якому свято на святі сидить і святом поганяє. Другий місяць осені в цьому плані скромніший, але й він дещо припас, аби порадувати українців.

В середині місяця, 14 жовтня, на українців чекає додатковий офіційний вихідний. У цей день будемо святкувати День захисника України. До того ж в цей день відзначають ще й велике православне свято - Покрову Пресвятої Богородиці, а також - день українського козацтва.

Свята жовтня: які додаткові вихідні чекають українців на верхівці осені Таким чином, на один день випадає стільки свят, що гріх було б хоча б одне з них не відзначити. Всі три відзначати теж можна, але тоді без надмірностей - свят багато, а печінка одна.

Загалом у жовтні будемо мати 10 вихідних днів і 21 робочий. Вихідними будуть 3, 4, 10, 11, 14, 17, 18, 24, 25 і 31 жовтня.

Але крім офіційних державних свят, які вважаються вихідними, в Україні є ще чимало красивих професійних свят ы тематичних днів. Так, у першу неділю місяця, 4 жовтня, будемо вітати зі святом улюблених вчителів.

А ще в жовтні ми маємо відзначити  день посмішки, день тверезості, день дівчаток і день без паперу.

І нарешті, 31 жовтня любителі веселих жахів відзначатимуть Хеллоуін. Для нас це свято відносно нове, проте вже багатьом припало до серця. Тому готуємо костюми, гарбузи і, звичайно, гарний настрій.

І найголовніше, в ніч з 24 на 25 жовтня нам повернуть годину, вкрадену навесні. Україна переводить стрілки годинника на годину назад і переходить на зимовий час.

До речі, медики дають рекомендації, як правильно підготувати свій організм до переходу на зимовий час. І крім того, не забудьте, що в квитках на транспорт, які ви могли заздалегідь придбати, вже зазначено новий, зимовий, час.

В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС
Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє “Бізнес...
В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...
Зеленський анонсував нові надбавки одній категорії пенсіонерів
Президент Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді 20 жовтня заявив, що планує в 2021 році підвищити пенсії всім громадянам, що дос...
ЗАЗ буде продавати нові автобуси в Європу
Запорізький автомобільний завод запустить виробництво нового 10-метрового низькопідлогового автобуса А10, який відповідає європейському екологічному с...