Названі причини катастрофи літака АН-26 з курсантами

Урядова комісія, яка працювала над з'ясуванням причин катастрофи військового літака АН-26, внаслідок якої загинули 26 осіб, закінчила свою роботу. Причини падіння повітряного судна з'ясовані, повідомив в інтерв'ю виданню rbc.ua міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, який очолював роботу комісії з розслідування.

Названі причини катастрофи літака АН-26 з курсантами - today.ua

Вчора, 22 жовтня, комісією було схвалено попередній звіт про результати розслідування. 28 жовтня його мали намір оприлюднити на засіданні Кабміну.

Нагадаємо, йдеться про катастрофу військового літака Ан-26, що сталася 25 вересня 2020 поблизу міста Чугуїв на Харківщині. Версії причин катастрофи розглядалися різні: від теракту до несправності повітряного судна і людського фактора.

Названі причини катастрофи літака АН-26 з курсантами

"Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія", - повідомив Уруський.

Він також говорить, що комісія встановила прямі причини катастрофи, а також непрямі. У сукупності все призвело до такого трагічного результату. Мали місце як помилки пілотів, так і відмова техніки. Зокрема, в літаку відмовила система ПРТ-24 (граничного регулювання температури).

Але така несправність не могла стати причиною аварії. На технічну неполадку наклався людський фактор. У сукупності це призвело до такого фатального результату.

"На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього - останнього, а й інших, було дуже багато порушень, в тому числі з боку екіпажу і керівників польоту", - говорить голова комісії.

Більш нічого конкретного Олег Уруський поки не сказав. Очевидно, це стане відомо після оприлюднення висновків комісії перед Кабміном. Тоді ж має стати відомо, чи понесе хто-небудь кримінальну відповідальність за те, що сталося. Або ж основним винуватцем трагедії буде визнаний загиблий екіпаж АН-26.

ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...
Надю Дорофєєву розкритикували за плагіат пісні на “Танцях з зірками“
Українська співачка Надя Дорофєєва, яка 21 листопада випустила свій перший сольний кліп, вперше вийшла на сцену до глядачів, заспівавши нову пісню. Ко...
Літні українці можуть залишитися без пенсії: які ще нововведення чекають пенсіонерів з 1 січня
Деякі літні українці ризикують вже з наступного року залишитися без пенсії і взагалі без будь-яких засобів до існування. Йдеться про одержувачів так з...
Дружина Григорія Решетника показала, як виглядає після третіх пологів
Ведучий шоу “Холостяк“ Григорій Решетник та його дружина Христина 28 листопада стали багатодітними батьками. Дружина подарувала телеведучому третього ...
Наталя Могилевська в індіанському пір'ї станцювала з Потапом різдвяний танець
Українська співачка Наталя Могилевська не тільки кардинально змінила імідж і стиль одягу, але й приміряла на собі комедійний образ, взявши участь в че...