Пугачова відповіла Кіркорову на його одкровення про їхні відносини: “Не дивись наліво“

Алла Пугачова заочно відповіла Філіпу Кіркорову на його одкровення про їхні стосунки. Співачка зробила це у своєму Instagram. І хоча Примадонна не зверталася безпосередньо до Філіпа і взагалі нічийого імені не згадала, усі, звичайно, зрозуміли, кому адресовані написані нею слова.

Пугачова відповіла Кіркорову на його одкровення про їхні відносини: “Не дивись наліво“ - today.ua

Приводом до цього стало, очевидно, інтерв'ю, яке Філіп Кіркоров дав у Вітебську на фестивалі "Слов'янський базар". Слід сказати, що цьогорічі через пандемію коронавірусу артисти змушені були сидіти в самоізоляції, як і всі решта. Вони добряче спрагли і за грошима (що там гріха таїти), і за живим спілкуванням. Тому всі жваво рвонули у Вітебськ, щоб і себе показати, і на інших подивитися.

Ну, а в Кіркорова був особливий привід. Його запросили для вручення нагороди "Через мистецтво – до миру і взаєморозуміння", яку він отримував особисто з рук Олександра Лукашенка. До того ж у Філіпа був ще один привід тріумфувати: у Вітебську відкрили його іменну зірку на алеї, де вже є зірки співаків, які стали за життя легендами сцени.

Звичайно, схудлий, стрункий, помолоділий та обласканий загальною увагою Кіркоров був налаштований благодушно. Навіть пожартував щодо рожевих кофтинок, що, звичайно, для нього може означати вищий ступінь благодушності. При цьому він охоче відповідав на запитання журналістів, в тому числі і про стосунки з Аллою Пугачовою.

Поп-король розвінчав популярний міф про те, що вони дружать сім'ями. Каже, що при нинішньому статусі Пугачової, як щасливої заміжньої жінки, це було би дивно. Однак він відчуває до своєї колишньої дружини нескінченну вдячність і теплоту, і, якби що сталося, першим готовий прийти їй на допомогу. До того ж він із деяким прихованим викликом заявив, що він, на відміну від Примадонни, підписаний на її Instagram і може стежити за її щастям на відстані.

Однак при цьому Кіркоров також дав зрозуміти, що цілком задоволений своїм теперішнім становищем. У нього є двоє чудових дітей. А що стосується інтиму, то цього йому вистачає з головою. Він не пов'язаний ні з ким узами шлюбу і може дозволити собі секс без зобов'язань. А тому Філіп "ходить направо і наліво, тому що має право".

Алла Пугачова, хоч на нього й не підписана, та все ж, мабуть, теж не залишається байдужа до долі і висловлювань свого "колишнього". Буквально наступного дня після виходу його інтерв'ю Примадонна розмістила в своєму Instagram красиве селфі, зробивши до нього підпис:

"Перше правило сімейного щастя.Не дивись ЛІВОРУЧ,дивись ПРАВОРУЧ і ВПЕРЕД.❤️❤️❤️".

Пугачова відповіла Кіркорову на його одкровення про їхні відносини: “Не дивись наліво“

При цьому на фото співачка дійсно дивиться у правий бік. Отже, це була красномовна, хоча і дивна реакція на висловлювання Філіпа. Дивна - тому, що Примадонна сама не раз зізнавалася в своїх інтерв'ю, що приводом до їхнього розриву стала саме її зрада. Вона сходила від Кіркорова наліво. Але, мабуть, із віком таке забувається.

Названі продукти, які найчастіше фальсифікують в Україні і в ЄС
В Україні гостро стоїть проблема фальсифікату продуктів харчування, які надходять не тільки на ринок, але і в шкільні їдальні. Українцям розповіли, як...
В Україні рекордно знизилися ціни на сезонні ягоди
На українському ринку почали падати ціни на сезонні ягоди. Українці отримали відмінну можливість зробити ароматну і корисну консервацію на зиму за мак...
Три найбільш чарівних та привабливих знаки Зодіаку
Астрологи назвали три знака Зодіаку, представники яких є найбільш чарівними і привабливими від природи. Зірки наділили цих людей внутрішнім магнетизмо...
Мінімальна зарплата лікарів в Україні буде 20 тисяч: Зеленський підписав указ
Президент Володимир Зеленський підписав указ про підвищення зарплат медикам. В Україні зарплата лікарів буде не менша за 20 тисяч гривень. Про це г...
В Україні через кілька днів відключають три улюблені телеканали
З українського телепростору зникає ще кілька популярних та улюблених багатьма телеканалів. Три популярних міжнародних телеканали, що належать телекомп...