Пугачова відповіла Кіркорову на його одкровення про їхні відносини: “Не дивись наліво“

Пугачова відповіла Кіркорову на його одкровення про їхні відносини: “Не дивись наліво“ - today.ua

Алла Пугачова заочно відповіла Філіпу Кіркорову на його одкровення про їхні стосунки. Співачка зробила це у своєму Instagram. І хоча Примадонна не зверталася безпосередньо до Філіпа і взагалі нічийого імені не згадала, усі, звичайно, зрозуміли, кому адресовані написані нею слова.

Приводом до цього стало, очевидно, інтерв'ю, яке Філіп Кіркоров дав у Вітебську на фестивалі "Слов'янський базар". Слід сказати, що цьогорічі через пандемію коронавірусу артисти змушені були сидіти в самоізоляції, як і всі решта. Вони добряче спрагли і за грошима (що там гріха таїти), і за живим спілкуванням. Тому всі жваво рвонули у Вітебськ, щоб і себе показати, і на інших подивитися.

Ну, а в Кіркорова був особливий привід. Його запросили для вручення нагороди "Через мистецтво – до миру і взаєморозуміння", яку він отримував особисто з рук Олександра Лукашенка. До того ж у Філіпа був ще один привід тріумфувати: у Вітебську відкрили його іменну зірку на алеї, де вже є зірки співаків, які стали за життя легендами сцени.

Звичайно, схудлий, стрункий, помолоділий та обласканий загальною увагою Кіркоров був налаштований благодушно. Навіть пожартував щодо рожевих кофтинок, що, звичайно, для нього може означати вищий ступінь благодушності. При цьому він охоче відповідав на запитання журналістів, в тому числі і про стосунки з Аллою Пугачовою.

Поп-король розвінчав популярний міф про те, що вони дружать сім'ями. Каже, що при нинішньому статусі Пугачової, як щасливої заміжньої жінки, це було би дивно. Однак він відчуває до своєї колишньої дружини нескінченну вдячність і теплоту, і, якби що сталося, першим готовий прийти їй на допомогу. До того ж він із деяким прихованим викликом заявив, що він, на відміну від Примадонни, підписаний на її Instagram і може стежити за її щастям на відстані.

Однак при цьому Кіркоров також дав зрозуміти, що цілком задоволений своїм теперішнім становищем. У нього є двоє чудових дітей. А що стосується інтиму, то цього йому вистачає з головою. Він не пов'язаний ні з ким узами шлюбу і може дозволити собі секс без зобов'язань. А тому Філіп "ходить направо і наліво, тому що має право".

Алла Пугачова, хоч на нього й не підписана, та все ж, мабуть, теж не залишається байдужа до долі і висловлювань свого "колишнього". Буквально наступного дня після виходу його інтерв'ю Примадонна розмістила в своєму Instagram красиве селфі, зробивши до нього підпис:

"Перше правило сімейного щастя.Не дивись ЛІВОРУЧ,дивись ПРАВОРУЧ і ВПЕРЕД.❤️❤️❤️".

Пугачова відповіла Кіркорову на його одкровення про їхні відносини: “Не дивись наліво“

При цьому на фото співачка дійсно дивиться у правий бік. Отже, це була красномовна, хоча і дивна реакція на висловлювання Філіпа. Дивна - тому, що Примадонна сама не раз зізнавалася в своїх інтерв'ю, що приводом до їхнього розриву стала саме її зрада. Вона сходила від Кіркорова наліво. Але, мабуть, із віком таке забувається.

Фреймут залишить Україну, якщо Притула стане мером Києва: телеведуча шокувала зізнанням
Сергій Притула перетворить Київ на щось жахливе і непридатне для життя. Таку впевненість висловила телеведуча Ольга Фреймут. За її словами, якщо Приту...
Ситуація в Білорусі: чому в країні, де розгораються протести, пропав Інтернет
Ситуація в Білорусі, схоже, виходить з-під контролю влади. Практично по всій території країни пропав доступ в Інтернет, неможливо скористатися соцмере...
Єфремова на швидкій відвезли в лікарню з суду: лікар розповів про стан здоров'я актора
Актор Михайло Єфремов 11 серпня був доставлений на чергове судове засідання у Москві в дивному стані. Судячи з кадрів, що облетіли Інтернет, підсудний...
Успенський піст 2020: основні правила та традиції важливого періоду в Православ'ї
Наближається початок Успенського посту. У 2020 році він почнеться 14, а завершиться 27 серпня. Два тижні православні віруючі повинні будуть харчуватис...
Дочка Путіна випробувала на собі першу в світі вакцину від коронавіруса
У Росії заявляють, що розробку і випробування першої в світі ефективної вакцини від COVID-19 завершено. Одна з дочок російського лідера вже встигла ви...