Школярів України відправлять на дистанційне навчання: коронавірус - не єдина причина

Автор: Марченко Любов

Вже скоро школярів України знову можуть відправити на дистанційне навчання. Причина та ж - коронавірус. Масштаби епідемії в Україні стають дедалі загрозливішими. Зокрема, тільки за минулий серпень було поставлено 12 антирекордів по захворюваності на коронавірус. Сьогодні, 4 вересня - черговий. За вчорашній день від COVID-19 в Україні померла 51 людина. Про це сьогодні в парламенті розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Школярів України відправлять на дистанційне навчання: коронавірус - не єдина причина - today.ua

На сьогодні, каже міністр, в Україні створено 35 тисяч ліжко-місць для лікування хворих на коронавірус. Проте може виявитися так, що ці лікарняні ліжка не буде кому обслуговувати. В країні не вистачає лікарів-інфекціоністів. До того ж, багато хто з них зараз хворіє. А 91 медик з початку епідемії вже помер.

Загалом, ситуація в будь-який день може стати неконтрольованою, і захворюваність набуде лавиноподібного характеру. Тому в Офісі президента вже подумують про те, щоб знову перевести всі школи України на дистанційне навчання.

Школярів України відправлять на дистанційне навчання: коронавірус - не єдина причина Причому говорять, що це може статися вже наприкінці вересня- на початку жовтня. Однак найвірогідніше, що все ж спробують дотягнути до кінця жовтня - до виборів, а потім всіх відправлять вчитися по домівках. Нібито зараз в ОП розглядають різні варіанти розвитку подій. Про це повідомляє Telegram-канал "Легітимний" з посиланням на свої джерела.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні підвищать податки: для багатьох ФОП зміни стануть фатальними

Подейкують також про те, що це буде вигідно за багатьма параметрами. По-перше, можна непогано заощадити на комунальних платежах. По-друге, і це теж чимала стаття витрат, можна не витрачатися на засоби індивідуального захисту і засоби санітарії для шкіл.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Школярів України відправлять на дистанційне навчання: коронавірус - не єдина причина Втім, усе залежить від розвитку ситуації з коронавірусом. Якщо на той час захворюваність піде на спад, то, скоріш за все, діти залишаться в школах на стаціонарному навчанні.

Тим часом, згідно з результатами літнього соцопитування, половина батьків виступають проти дистанційного навчання. Вони вважають, що діти мають учитися стаціонарно. До речі, діти в основній масі легко переносять коронавірус, і він для них не є критичним. Однак дорослі забувають про те, що діти можуть принести інфекцію в сім'ю - тим, хто переносить її не так легко, і для кого вона може стати фатальною.