Шторм затопив і зруйнував бази відпочинку в Кирилівці: курорт хоче відгородитися від моря стіною

Автор: Марченко Любов

Шторм, який вирував на Азовському морі майже тиждень, наробив біди у Кирилівці. Популярний курорт затопило до останньої вулиці. Бази відпочинку, розташовані на Федотовій косі, виявилися відрізаними від зовнішнього світу. До того ж, велика вода не тільки затопила, а й місцями зруйнувала будівлі.

Шторм затопив і зруйнував бази відпочинку в Кирилівці: курорт хоче відгородитися від моря стіною - today.ua

Найбільше постраждали будинки, що стоять уздовж вулиці Коса Пересип. Зокрема, два готелі - "Веселка" і "Дикун", були частково зруйновані під ударами стихії і тепер вимагають серйозного ремонту, пишуть в інформації на сайті селищної ради.

Подібна ситуація зі штормами останніми роками в Кирилівці трапляється часто. Курортне селище затоплюють і зимові, і літні шторми. Це завдає величезної шкоди місцевим підприємцям, які живуть за рахунок курортного бізнесу.

Тому власники готелів звернулися до селищної ради за допомогою. Вони хочуть спорудити уздовж берегової лінії високий насип, здатний відгородити селище від моря. Він має бути нездоланним для штормових хвиль. Тобто, це фактично повинен бути високий вал, який не пустить воду у селище.

Популярні зараз

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Шторм затопив і зруйнував бази відпочинку в Кирилівці: курорт хоче відгородитися від моря стіною Федотова коса після шторму

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Місцева рада, у свою чергу, звернулась до Приазовського нацпарку, і той допоміг підприємцям піщано-черепашниковою сумішшю, яку надали безкоштовно. А ось виконувати  роботи їм доведеться за свій рахунок.

Нагадаємо, під час шторму на Кирилівку обрушилися двометрові крижані хвилі розбурханого Азовського моря. При цьому швидкість урагану досягала 30 метрів в секунду.