Скільки коштують в Україні дешеві б/в авто, які рідко ламаються

Автор: Максимов Віталій

У Німеччині експерти Асоціації технічного нагляду назвали найнадійніші недорогі б/в автомобілі. Є такі моделі і в Україні.

Скільки коштують в Україні дешеві б/в авто, які рідко ламаються - today.ua

Honda Jazz

У число найбільш надійних б/в авто німецькі експерти включили Honda Jazz (див. фото вгорі). В Україні зараз таку машину 2002 року випуску можна купити за ціною від 3 600 доларів. Правда, пробіг в 213 000 км повинен насторожити. Не виключено, що в даному випадку скручували одометр.

Mazda 2

Скільки коштують в Україні дешеві б/в авто, які рідко ламаються Також високою надійністю відрізняється маленький японський хетчбек Mazda 2. За автомобіль 2006 року випуску (це друге покоління даної моделі) з пробігом 241 000 км просять 3 900 доларів. Власник каже, що машину пригнали з Німеччини.

Opel Adam

Скільки коштують в Україні дешеві б/в авто, які рідко ламаються Ще один б/в автомобіль, який відрізняється надійністю - невеликий хетчбек Opel Adam. Його серійне виробництво почалося в 2013 році. У німців вийшов дуже надійний і досить гарний сіті-кар.

Популярні зараз

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мінімальна його ціна в Україні - 7 600 доларів. За такі гроші можна купити Adam 2013 року випуску з пробігом 74 000 км.

Раніше американський журнал Consumer Reports, опитавши кілька мільйонів власників автомобілів, склав рейтинг найбільш надійних автомобільних брендів, чиї машини мають найменше проблем під час експлуатації.