Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини

Актора Михайла Єфремова суд визнав винним у смертельній ДТП і засудив до 8 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини - today.ua

Упродовж процесу захист Єфремова намагався довести його невинуватість

У попередньому засіданні суд заслухав дебати обвинувачення і захисту актора, а також виступив з останнім словом сам Михайло Єфремов . До цього дня, що передував оголошенню вироку, ні сам актор, ні його захисник Ельман Пашаєв не погоджувалися визнати провину Єфремова в скоєній ДТП. Обидва намагалися довести, що Єфремова не було за кермом його автомобіля. Мовляв він перебував на пасажирському місці. При цьому їх версія спиралася на те, що сам актор був у цей час п'яний, як чіп, і не усвідомлював, що з ним відбувається. Тому він цілком міг не пам'ятати, хто сидів за кермом його машини.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Цю теорію всіляко підтримувала і п'ята (теперішня) дружина Єфремова, Софія Круглікова. Вона стверджує, що її чоловік перебуває при здоровому глузді до перших 200 випитих грам. Далі він повністю втрачає відчуття реальності і не пам'ятає, що з ним відбувається.

Адвокат Єфремова намагався залучити на доказ того, що актор не був за кермом машини, якихось свідків. Однак вони виявилися якимось каламутними, як і їхні плутані покази. Тому суд поставився до їхніх показів критично.

Бачачи, що виправдувальний вирок не вийде, Михайло Єфремов вирішив у передостанній судовий день, таки, визнати свою провину. Втім, навряд чи він зміг цим полегшити свою долю. Протягом усього слухання справи він ухилявся від прямої відповіді і твердив про свою невинуватість. Актор так зумів налаштувати проти себе родичів загиблого водія Сергія Захарова, що ті навіть відмовилися від раніше заявленої моральної компенсації.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Спочатку вони претендували на чималі суми за загиблого батька (чоловіка, брата), але згодом, коли весь Інтернет став їх таврувати за жадібність і цинізм, вирішили від своїх претензій відмовитися. Не відмовився лише старший син загиблого водія, який був народжений у першому шлюбі.

Отже, державний обвинувач запросила для Єфремова 11 років ...

Вакханалія біля будівлі Пресненського суду перевершила всі мислимі норми

Сьогодні, в день оголошення вироку, біля будівлі Пресненського суду в Москві зібрався натовп, який можна порівняти з тим, що вже місяць збирається в Мінську навколо будівлі уряду. А по агресивності й епатажності єфремівська "група підтримки" вже точно перевершила мінських протестувальників.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Крім усім відомих Івана Охлобистіна з дружиною Оксаною Арбузовою,Нікіти Джигурди, Гаріка Сукачова прийшли також десятки (якщо не сотні) шанувальників актора, які абсолютно переконані, що Єфремов не повинен сидіти, бо він "заслужений артист", а також "тонка і вразлива людина ". Про те, що він угробив, сівши п'яним за кермо, іншу людини з не менш тонкою душевною організацією, шанувальники Єфремова воліють за краще не згадувати.

На підмогу акторові прибув казна-звідки і ким "виписаний" дуже колоритний шаман зі своїми "фішками" для чаклунських ритуалів, а також відьми, вельми схожі на громадянок ромської національності, які люблять заглядати в гаманці слабохарактерних перехожих.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружиниСуд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Трохи згодом був помічений не менш колоритний "чорний маг", який тут же, біля будівлі суду, розстелив чорне покривало, розташувавши на ньому портрети Єфремова та адвоката потерпілих Олександра Добровінського. Він заходився шаманити над портретами. Поки маг не підпалив якусь ритуальну волоть, поліцейські мовчки споглядали на його вправи, однак потім взяли його "під білі руки" і вивели з натовпу.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Як з'ясувалося трохи пізніше, "магом" виявився учасник "Битви екстрасенсів" і "Дому-2" Микита Турчин, і сцена біля будівлі суду була для нього непоганим піар-ходом. Хлопець вчасно збагнув, що чаклувати - не мішки перевертати.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Тим часом, у залі суду теж було гаряче від присутніх учасників процесу, журналістів, а також найбільш нахабних прихильників, які зуміли туди прорватися. Завдяки Telegram-каналам НеМалахов і Mash, які оперативно віщали з місця подій, весь Рунет міг спостерігати за тим, що відбувається, майже онлайн.

Дружині актора Софії Кругликової стало зле ще до початку засідання суду. Однак вона все ж змогла вислухати вирок чоловіка до кінця.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини Перша важлива новина, яку повідомили: суд визнав Михайла Єфремова винним у скоєнні ДТП зі смертельними наслідками. Крім того, суд визнав, що в актора немає ніяких психічних розладів, які заважали б йому усвідомлювати свої дії та відповідати за свої вчинки.

"Медичної допомоги, в тому числі і психіатрів, Єфремов не потребує", - підкреслила суддя Олена Абрамова.

Разом з тим, суд узяв до уваги той факт, що актор визнавав свою провину на стадії попереднього слідства, а також слабке здоров'я актора, наявність у нього державних нагород і трьох неповнолітніх дітей від останнього, п'ятого, шлюбу.

Суд визнав Михайла Єфремова винним у летальній ДТП: 8 років колонії - не допомогла навіть непритомність дружини З огляду на всі "за" і "проти", суд засудив Михайла Єфремова до 8 років колонії загального режиму. Крім того, з нього стягнуть компенсацію в розмірі 800 тисяч рублів на користь старшого сина загиблого, який заявив моральний позов, а також на три роки позбавлять його водійських прав.

Єфремов зустрів рішення суду із байдужим обличчям, опустивши очі долу та не виявляючи ніяких емоцій. Мабуть, бажання задушити свого адвоката він приховав дуже глибоко.

ПриватБанк планує відмовитися від кредитних карт
ПриватБанк до кінця 2020 року планує встановити по всій території України не менше десяти тисяч платіжних біометричних POS-терміналів, які дозволяють ...
Кабмін вирішив звільнити від комуналки і збільшити пенсію деяким громадянам: дізнайтеся, кого торкнеться нововведення
Кабмін вирішив частково звільнити від комунальних витрат деких громадян, а також збільшити пенсійні виплати для членів сімей загиблих в АТО / ООС. Вид...
Долар після виборів продовжує зростати, євро різко просів: НБУ оновив курс валют
Курс долара в Україні, 29 жовтня, встановлений на рівні 28,40 грн/долар, що на 4 копійки більше, ніж в попередній банківський день. Незважаючи на те, ...
В Україні середня зарплата виросла на 550 гривень: хто з громадян отримує найбільше
Середня зарплата українців у вересні збільшилася на 4,8%, або на 552 грн, і тепер становить 11 998 грн. У той же час заборгованість по зарплатах в Укр...
Під час карантину в Україні подорожчають продукти: на що підвищаться ціни і чому
В Україні термін дії карантинних обмежень продовжили до кінця поточного року. У зв'язку з тим, що люди знову в холодну пору року опиняться на майже то...