Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі

Телеведуча Алла Мазур, якій вдалося перемогти онкозахворювання, розповіла, як сама виявила у себе хворобу, і як її ... "футболили" лікарі. Своїми невеселими спогадами тележурналістка поділилася в інтерв'ю журналу marieclaire.

Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі - today.ua

Алла розповіла, як в минулому, 2019, році перед самою відпусткою виявила у себе в грудях невелике ущільнення завбільшки з горошину. Стривожена, вона вирушила з цієї горошиною до лікаря.

"Він направив мене на мамографію, яка нічого підозрілого не виявила. Спокійним було і УЗД. Лікар сказав, що я можу їхати на відпочинок, уникати сонця і прийти на повторну консультацію. Але я прийшла раніше домовленого часу, помітивши, що ущільнення збільшилося", - розповіла жінка.

Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі І тут їй довелося на власні очі зіткнутися з реаліями вітчизняної охорони здоров'я. Лікар зафіксував, що ущільнення стало більше. Виникла підозра на рак. Її відправила на біопсію.

"І тут я зіткнулася з реальністю нашої медицини. З центру, куди мене направили по страховій, повідомили: "Спеціаліст, який робить біопсію, зараз у відпустці. Тому зверніться до нас через місяць". Тепер розумію, чому в Україні так багато онкохворих" , - резюмувала Алла.

Тобто, її просто відфутболили, незважаючи на всю її медійність і впізнаваність. Що вже говорити про інших, менш відомих і менш впливових, пацієнтів. Тож не дивно, що в Україні так багато онкохворих, підсумувала журналістка.

Звичайно, вона пішла в іншу клініку і знайшла фахівців, які зробили їй біопсію. Найгірші підозри підтвердилися: у неї виявили рак.

Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі Після цього почалася виснажлива і довга боротьба жінки за життя і одужання. Вона вийшла переможницею з цієї сутички. І тепер, спираючись на власний досвід, вона може упевнено сказати: навіть при найстрашнішому діагнозі не можна опускати руки. Слід негайно кидати виклик хвороби. І ще, дуже важливо не тримати весь негатив у собі. Ідіть зі своєю бідою до близьких людей. Вони підтримають, підбадьорять і розділять ношу.

Нагадаємо, після хіміотерапії в Алли Мазур вже стало відростати власне волосся. Нещодавно вона ризикнула з'явитися в ефірі без перуки, із короткими своїм волоссям. Ведуча каже, що її теперішнє відображення в дзеркалі їй подобається.

Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...
Які товари Україна експортує в США
Згідно з даними AMS митної служби США, за підсумками 8 місяців 2020 року контейнерний експорт України в США - 540 мільйонів доларів. Американці експор...