Українці на Новий рік масово залишаються вдома: коронавірус зробив нас домосідами

Автор: Марченко Любов

Переважна більшість українців має намір зустрічати Новий рік в оточенні родини. Цього року значно менше наших співгромадян зустрінуть свято поза домом. І - зовсім мало відчайдушних голів, які готові поринути у вир шумних і багатолюдних розваг.

Українці на Новий рік масово залишаються вдома: коронавірус зробив нас домосідами - today.ua

Цього року пандемія коронавірусу внесла корективи у святкові плани не тільки українців, а й громадян багатьох інших країн світу. Якщо в попередні роки багато хто намагався зустріти Новий рік там, де замість ялинок наряджають пальму, то цьогоріч усі більше тяжіють до рідного дому.

Результати опитування показали, де і з ким мають намір зустрічати Новий рік українці

Більшість наших співгромадян зустрінуть новий рік вдома - поруч із любими дружинами і чоловіками, дітьми, тещею, котом та іншими домочадцями. Таких назбиралося цілих 63%.

Ще 15% громадян все ж ризикнуть вибратися з дому, правда, лише до родичів або близьких друзів і більше нікуди. Українці на Новий рік масово залишаються вдома: коронавірус зробив нас домосідами Три відсотки жадають все-таки змінити обстановку і відправитись у який-небудь заміський комплекс, аби зустріти бій курантів не в домашній атмосфері.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

І ще стільки ж, 3%, збираються орендувати квартиру або заміський будинок для того, щоби досхочу погуляти в галасливій компанії друзів.

Нагадаємо, новорічний манікюр на ваших нігтях завершить святковий образ. Гарний манікюр ыз блискітками зробить будь-яку жінку ошатною, навіть якщо на ній не дуже вишукана сукня. Фахівці радять, який манікюр найбільше сподобається господареві прийдешнього року - Бику.