У Раді розповіли, що буде з роботою шкіл і дитсадків під час локдауна через коронавірус

Депутат від "Слуги народу" Роман Грищук, який входить до складу парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій, розповів, що буде з дитсадками та школами під час запровадження повного локдауна.

У Раді розповіли, що буде з роботою шкіл і дитсадків під час локдауна через коронавірус - today.ua

Це питання непокоїть українців, мабуть, не менше, ніж їхня власна робота. Адже багато служб і закладів продовжать роботу і під час локдауна. При цьому, якщо перестануть працювати школи і дитсадки, у батьків будуть зв'язані руки.

Дошкільні та шкільні заклади працюватимуть у звичному режимі, поспішив заспокоїти батьків народний депутат. Школярі підуть на планові канікули. Дитсадки також працюватимуть згідно із затвердженим графіком. У Раді розповіли, що буде з роботою шкіл і дитсадків під час локдауна через коронавірус

"Є рекомендації Міносвіти - йти на карантин, якщо в групі або навчальному закладі виявлять випадки зараження COVID-19", - повідомив нардеп виданню telegraf.

При цьому він також відповів, як будуть вчитися студенти. За його словами, в більшості вузів студенти і так вже займаються дистанційно.

Новорічні ранки в школах і дитсадках, які не підуть на карантин, не скасовуються. Однак батьків, і тим більше, бабусь із дідусями, цього разу там не чекають. І взагалі,  цьогоріч рекомендують утриматися від організації масових новорічних заходів за участю дорослих і дітей. Адже нерідко діти можуть бути безсимптомними носіями коронавірусу, а дорослі ризикують підхопити від них інфекцію та захворіти у важкій формі.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков наполягає на негайному запровадженні повного локдауна терміном на 3-4 тижні. Він вважає, якщо зараз не перервати ланцюг інфекції, то це матиме дуже серйозні наслідки для здоров'я нації.

ДЖЕРЕЛОtelegraf