У США розповіли, якою вони бачать Україну: блиск і злидні, війна, корупція, та абсолютне беззаконня

Автор: Марченко Любов

Держава Україна в очах цивілізованого світу виглядає вельми непривабливо. Так, популярне американське видання Harpers Magazine в своїй публікації представило Україну, як країну з процвітаючою корупцією, яка близька до розвалу.

У США розповіли, якою вони бачать Україну: блиск і злидні, війна, корупція, та абсолютне беззаконня - today.ua

Журнал із США, якому в цьогоріч виповнилося 170 років, опублікував у своєму грудневому номері статтю про Україну. У публікації наша країна представлена, як доволі похмуре місце, в якому вільно живеться тільки олігархам, корупціонерам і "дрібним гангстерам".

Зокрема, там пишуть, що корупція пронизала всі держустанови і всі рівні влади в Україні. При цьому вся реальна влада зосереджена в руках купки олігархів, які конкурують між собою і за рахунок цього створюють ілюзію демократії та протиборства думок у суспільстві. У США розповіли, якою вони бачать Україну: блиск і злидні, війна, корупція, та абсолютне беззаконня Не забули в публікації також тему війни на сході України, яка підтримується Росією. При цьому зауважили, що багато грошей з бюджету йде на озброєння, тоді як народ животіє в злиднях.

Крім того, в статті окремо згадали марші, які войовничі націоналісти регулярно проводять на вулицях столиці України та інших міст.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Окремої згадки заслужили також "дрібні гангстери", які спокійнісінько мчать у своїх позашляховиках на червоне світло, користуючись абсолютною інфантильністю правоохоронних органів.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Ну і, звичайно, завершує картину соціального апокаліпсису в Україні згадка про пенсіонерів, які змушені жебракувати у підземних переходах - поруч із розкішними бутиками і дорогими закладами, в яких марнують життя його так звані "господарі".

Нагадаємо, за чутками у Верховній Раді депутат може "заробити" до 60 тисяч доларів лише за те, що "не прийде" на роботу в той день, коли голосують закон, не потрібний  якомусь із олігархів.