В Україні хочуть позбавити виборчого права громадян, які не платять податків

В Україні пропонують позбавити виборчого права громадян працездатного віку, які не платять податків. Таку революційну думку висловив глава Державної податкової служби Олексій Любченко, повідомляють на Faceboоk-сторінці ДПС України.

В Україні хочуть позбавити виборчого права громадян, які не платять податків - today.ua

За словами голови податкової, на сьогодні в держреєстрі фізосіб значиться 44,1 мільйона чоловік. Правда не всі вони проживають на території, підконтрольній Україні. Однак 37,6 мільйона живуть на підконтрольній території.

За класифікацією ОНН на сьогодні в Україні є 34,6 мільйона економічно активного населення. Це люди у віці від 15 до 70 років. Усі вони гіпотетично могли б працювати. Однак лише 19,7 млн громадян, як свідчить статистика, отримують доходи. І лише 11,6 з них офіційно отримують зарплату, а отже і платять податки. До них ще можна додати 1,8 мільйона підприємців.

"Чому 11,6 млн осіб працюють, платять податки, ще 1,8 млн зайняли активну позицію і стали підприємцями, а мільйони людей навіть не подумали про роботу, не кажучи вже про податки", - запитує Олексій Любченко.

Тобто виходить, що 13,4 мільйона громадян утримують усіх інших, а найголовніше - саме вони наповнюють бюджет, кошти з якого потім витрачаються на всіх. Адже освіта, медичне обслуговування (яке все ж залишається частково безкоштовним) та інші бюджетні блага діляться порівну на всіх.В Україні хочуть позбавити виборчого права громадян, які не платять податків Змусити народ активніше шукати роботу і платити податки можна, прив'язавши наявність легальної роботи до виборчого права і бюджетного процесу. Іншими словами, хочеш брати участь у виборах і користуватися бюджетом нарівні з усіма - працюй офіційно і плати податки.

"Чому нам формують політику ті, хто десять років не платить податки. Людина ходить, голосує. Я проти. Це моя громадянська позиція. Хочеш користуватися соціальними стандартами? Плати податки і користуйся", - пропонує свою панацею Любченко.

Таким чином, якщо цю ідею підхопить влада, то вже у недалекому майбутньому значну частину українців можуть позбавити виборчого права.

Нагадаємо, тим часом підрахунок голосів на виборах до місцевих рад, які відбудуться вже завтра, 25 жовтня, буде непростим і доволі тривалим. Фахівці припускають, що чимало часу займе визначення бюлетенів на дійсність, підрахунок голосів, а також заповнення протоколів.

ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...
Надю Дорофєєву розкритикували за плагіат пісні на “Танцях з зірками“
Українська співачка Надя Дорофєєва, яка 21 листопада випустила свій перший сольний кліп, вперше вийшла на сцену до глядачів, заспівавши нову пісню. Ко...
Літні українці можуть залишитися без пенсії: які ще нововведення чекають пенсіонерів з 1 січня
Деякі літні українці ризикують вже з наступного року залишитися без пенсії і взагалі без будь-яких засобів до існування. Йдеться про одержувачів так з...
Дружина Григорія Решетника показала, як виглядає після третіх пологів
Ведучий шоу “Холостяк“ Григорій Решетник та його дружина Христина 28 листопада стали багатодітними батьками. Дружина подарувала телеведучому третього ...
Наталя Могилевська в індіанському пір'ї станцювала з Потапом різдвяний танець
Українська співачка Наталя Могилевська не тільки кардинально змінила імідж і стиль одягу, але й приміряла на собі комедійний образ, взявши участь в че...