В Україні через коронавірус назріває “холодна війна“ між учителями і батьками школярів

Чим ближче дата 1 вересня, тим напруженіше звучать теми, що стосуються освіти, особливо шкільної. У минулому навчальному році коронавірус не дав дітям нормально довчитися в школі майже три місяці. У цьому навчальному році Міносвіти не обіцяє масової ізоляції дітей від школи, заняття в більшості навчальних закладів почнуться, як їм і належить, 1 вересня. Однак при цьому у школах буде введено ряд обмежень, до яких ще всім звикати і звикати.

В Україні через коронавірус назріває “холодна війна“ між учителями і батьками школярів - today.ua

А крім усього іншого, епідемія коронавірусу загрожує полегшити кишені батьків додатковими витратами. Збори в школу і раніше були недешевим заняттям, а зараз, із початком епохи коронавірусу, до традиційних шкільних витрат додалися ще й нові. З бюджету грошей на маски, рукавички та антисептики не виділяють, от вчителі і "бомблять" батьків попередженнями, якими засобами захисту потрібно забезпечити дитину напередодні школи.

В Україні через коронавірус назріває “холодна війна“ між учителями і батьками школярів Зокрема, якась мама затіяла в популярному пабліку "Батьки SOS" дискусію, наскільки правомірні вимоги, які адміністрація школи висуває батькам.

"Скажіть, який треба документ, щоб вчителі перестали через Вайбер батькам висувати дурні вимоги про рукавички і маски на уроках для учнів і зобов'язувати батьків це купувати?

Треба висічену заповідь на каменюці з гори принести з написом - Не бреши про маски ближньому своєму, може треба кров'ю на папері написати АстАнАвітесь, може треба наказ МОН - перестаньте вимагати те, що не треба вимагати, або закон треба "про заборону вимагати маски і рукавички з учнів установ загальної середньої освіти"?

Ви просто скажіть: папірець буде означати, що все зрозуміло? " - пише обурена мати.

При цьому обурена мама додає скріншот повідомлення, яке прийшло їй від адміністрації школи:

"Діти за комп'ютером працюють в рукавичках.

3.Під час практично-лабораторних робіт з фізики або хімії на яких використовуються різні прилади, здобувачі освіти працюють в рукавичках.

4.Якщо учні працюють під час уроку біля дошки, використовуючи крейду, вони повинні бути також в рукавичках, які після виконаного завдання знімають і викидають в спеціально відведене місце, що є в класі. Масками, рукавичками, особистими антисептиками здобувачів освіти забезпечують їхні батьки ".

Неважко порахувати, що щоденні збори учня до школи тепер коштуватимуть батькам чималих додаткових грошей. Причому чіткої рекомендації, що, в якій кількості і ким має бути закуплено, немає. А тому "карантинна самодіяльність" шкіл продовжуватиметься.

Нагадаємо, для школярів, які не люблять вчитися, у Міносвіти дві новини - хороша і не дуже. Навчальний рік в більшості шкіл України почнеться вчасно - це для них, звичайно, новина так собі. Однак батьків у школу не викликатимуть. А ось це вже непогано.

ДЖЕРЕЛОfrom-ua
“Полякова з чорним волоссям“: Настю Каменських переплутали з колегою по сцені
Настя Каменських поділилася новими фотографіями, судячи з усього, зробленими на Мальдівах. З красивою високою зачіскою, прикрашеною живими квітами, і ...
Рейтинг пенсій в Україні: які виплати отримує більшість пенсіонерів
Пенсійний фонд України опублікував рейтинг пенсій, в якому видно, які суми отримує більшість українських громадян на старості років. В середньому суми...
Стало відомо, як схудла Алла Пугачова
Алла Пугачова все життя боролася із зайвою вагою, і тільки ось уже в віці їй вдалося прийти в форму, яка максимально її влаштовує. Можливим це стало п...
Кличко вимагає переглянути тарифи на газ для підприємств теплопостачання
Мер Києва Віталій Кличко, як глава Асоціації міст України, звернувся до президента Володимира Зеленського з вимогою, аби той не допустив кризи комунал...
Тіна Кароль з'явилася в наряді зі сміливим декольте і розрізом до стегна
Тіна Кароль продовжує інтригувати шанувальників кадрами з гримерки. На цей раз зірка з'явилася в чудовому вбранні з відкритою спиною, цікавим декольте...