З'ясувалася правда про інсульт у Михайла Єфремова: актор вже вдома

З'ясувалася правда про інсульт у Михайла Єфремова. Багато хто вважає, що його не було: актор просто симулював серцевий напад. Мовляв йому, як лицедію, не важко було закликати на допомогу весь свій акторський досвід, щоби зобразити людину в такому стані.

З'ясувалася правда про інсульт у Михайла Єфремова: актор вже вдома - today.ua

Таке припущення, зокрема, висловив співак Юрій Лоза. Втім Лоза - не лікар, і його компетентності не достатньо, щоб визначити, наскільки правдивий був напад у актора.

Нагадаємо, Михайлу Єфремову стало погано ще 10 серпня, напередодні засідання в Пресненському суді. Його син, прийшовши до батька, застав того лежачим на підлозі. Він викликав швидку допомогу. Лікарі швидкої запропонували ще в той день госпіталізувати актора, щоб обстежити його. Однак Єфремов в той день від госпіталізації відмовився.

А наступного дня його вже привезли до суду не в найкращому стані. Актор практично не міг самостійно йти, його волокли в зал засідань під руки. Там Єфремову стало ще гірше. З'явилася сплутана мова і, нарешті, він знепритомнів. Тоді до актора терміново викликали швидку допомогу, яка відвезла його до Боткінської лікарні . Всі журналісти, що чергували під залом суду, стали свідками того, як безпорадного і нерухомого Михайла Єфремова виносили звідти на ношах.

З'ясувалася правда про інсульт у Михайла Єфремова: актор вже вдома Згодом адвокат актора Ельман Пашаєв оголосив, що Єфремов переніс інсульт, однак зараз його життю вже ніщо не загрожує. Проте за інсайдерською інформацією, роздобутою одним із російських каналів, інсульту в Єфремова все ж не було.

"Гострого порушення мозкового кровообігу в артиста не було", - заявив хтось із лікарів Боткінської лікарні, куди привезли хворого Єфремова.

Інсульту не було, але проблема з порушенням кровообігу все ж була. Медики говорять про те, що у нього може бути стеноз судин, який нерідко зустрічається в алкоголіків зі стажем.

Пізніше в Мережі з'явилося відео з Єфремовим із Боткінської лікарні. Актор там не міг пересуватися самостійно, його перевозили в кріслі-каталці. Однак, незважаючи на такий, здавалося б, безпорадний стан актора, вже вчора його відпустили з лікарні додому. Зазвичай людей з інсультом так швидко з лікарні не виписують.

Однак при цьому медики дали висновок, що Михайла Єфремова зараз не можна залучати до судових засідань за станом здоров'я.

Загалом, схоже на те, що актор обрав останнім засобом захисту своє здоров'я. Версія про невинуватість Єфремова у смертельній ДТП, на якій намагався побудувати захист його адвокат, з тріском провалилася в суді. Тому зараз для актора єдиний спосіб уникнути реального тюремного ув'язнення - стати слабким і хворим. Тоді, як кажуть правозахисники, тюремний термін йому можуть замінити на примусове лікування в медичній установі. А це вже зовсім інше покарання.

Нагадаємо, ні сам Михайло Єфремов, ні його адвокат, поки його провини в летальному ДТП не визнають. Актор посилається на своє безпам'ятство і каже, що не пам'ятає, чи був він за кермом на момент аварії.

В Україні всіх зобов'яжуть платити внески до накопичувальної пенсії: що пропонує уряд
В Україні можуть ввести обов'язкові внески до накопичувальної пенсії для всіх працюючих громадян. Мінсоцполітики придумало схему, при якій існуюча сол...
Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз
У Нацбанку розповіли, чого чекати українцям на валютному ринку до кінця поточного року і як зміниться курс гривні. Несподіваний прогноз озвучив глава ...
З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все
Влада, таки, вирішила “добити“ українців тарифами. Так, нещодавно стало відомо, що компанія “Нафтогаз“ влетіла на велику суму збитку і тепер намагаєть...
Купівля квартири в Україні тепер стане дешевшою: Кабмін скасував пенсійний збір при першій покупці житла
В Україні тепер можна буде придбати житло дешевше, ніж це було досі. Кабмін скасував пенсійний збір при першій покупці житла. Про це повідомив у своєм...
ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими
ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля ...