Через коронавірус студентів примусово виселяють із гуртожитків, а школярів достроково відправляють на канікули

Автор: Марченко Любов

Міносвіти вирішило знову відправити всіх учнів і студентів по домівках, як це було вже навесні цього року. Правда, тоді над Україною лише нависала зловісна тінь коронавірусу, а випадки захворювання людей були поодинокими. Тепер же масштаби і швидкість поширення ковіду безпрецедентні.

Через коронавірус студентів примусово виселяють із гуртожитків, а школярів достроково відправляють на канікули - today.ua

Міздрав вважає, що саме молодіжне середовище є одним з головних розповсюджувачів хвороби. Причому, якщо хворі молоді люди, в більшості своїй, переносять недугу відносно легко, то більш дорослі члени їхніх сімей при цьому наражаються на серйозну небезпеку. Тому Міносвіти прийняло рішення знову відправити всіх, хто навчається - і школярів, і студентів, по домівках. При цьому студенти перейдуть повністю на дистанційне навчання, а школярі поки відсидяться на канікулах. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр освіти Сергій Шкарлет.

"Установам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої і вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) будемо рекомендувати перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов'язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року) ", - написав міністр.

Через коронавірус студентів примусово виселяють із гуртожитків, а школярів достроково відправляють на канікули Він також уточнив терміни перенесених шкільних канікул: вони триватимуть з 15 по 30 жовтня. При цьому Шкарлет нагадав, що дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ та головного санлікаря України.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні підвищать податки: для багатьох ФОП зміни стануть фатальними

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак у Мережі з'явилися чутки, що оголошені шкільні канікули - це лише початок тривалого "домашнього ув'язнення" учнів. Так, Telegram-канал "Легітимний" повідомляє, що передчасні канікули мають намір плавно перевести у дистанційне навчання, яке триватиме до наступних, зимових, канікул. Однак поки влада вважає за краще про це мовчати.

Через коронавірус студентів примусово виселяють із гуртожитків, а школярів достроково відправляють на канікули Нагадаємо, є припущення, що коронавірус - хоч і головна, проте не єдина причина, через яку учнів хочуть відправити на дистанційку. Завдяки таким заходам вдасться заощадити чимало грошей на обігріві навчальних закладів, а також не витрачатися на засоби гігієни, які сьогодні також є істотною статтею витрат.