За підроблений тест на коронавірус можна буде отримати кримінальну статтю, - Радуцький

Автор: Марченко Любов

В Україні вже готовий законопроект, яким передбачається кримінальна відповідальність за підробку тесту на коронавірус. Про це повідомив в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" народний депутат Михайло Радуцький, який очолює парламентський Комітет з питань здоров'я нації.

За підроблений тест на коронавірус можна буде отримати кримінальну статтю, - Радуцький - today.ua

У нас в країні досі немає відповідальності за фейковий тест на коронавірус, проте вже найближчим часом вона може з'явитися. Відповідний законопроект очікує реєстрації у Верховній Раді, говорить Радуцький.

Причому, за словами парламентарія, ймовірно, що з розглядом цього документа депутати затягувати не будуть.

"На цьому тижні парламент, швидше за все, не встигне розглянути документ, але на наступному - цей законопроект буде мати підтримку ... Ми будемо виправляти цю прогалину", - заявив депутат.

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Новий законопроект про мобілізацію: у Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ

За підроблений тест на коронавірус можна буде отримати кримінальну статтю, - Радуцький Про те, яка саме відповідальність буде передбачена за підробку тесту на коронавірус, депутат не повідомив.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В деяких країнах за порушення, що стосуються коронавірусного законодавства, карають дуже суворо

Так, у Північній Кореї недавно показово стратили 50-річного чоловіка, який порушив карантинні обмеження. Там ще з серпня військовим дали право розстрілювати кожного громадянина КНДР, який наблизиться до кордону із сусіднім Китаєм менш, ніж на кілометр. Так Пхеньян намагається вбити відразу "двох зайців" - зупинити проникнення коронавірусу в країну і покласти край контрабанді на кордоні з Китаєм.

Нагадаємо, тест на коронавірус тепер роблять безкоштовно і в приватних лабораторіях. Однак це не означає, що кожен бажаючий може протестуватися на ковід безкоштовно.