Школи в Україні більше не закриватимуть на карантин: у МОЗ зробили заяву

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні змінилися правила поділу областей на карантинні зони, у зв'язку з чим рішення про закриття шкіл і дитячих садків в тих чи інших регіонах будуть прийматися по-новому. За словами міністра охорони здоров'я України Максима Степанова, в "червоних" зонах закривати дитячі садочки і школи буде тепер не обов'язково.

Школи в Україні більше не закриватимуть на карантин: у МОЗ зробили заяву - today.ua

На сьогоднішній день, в "зеленій", "жовтій" та "помаранчевій" зонах карантину, якщо 50% класів (або груп в дитсадках) в конкретній школі пішли на самоізоляцію, то закривається все навчальний заклад.

У Києві з 1 вересня закрили вже 4 школи. На дистанційне навчання перевели 188 класів, де коронавірус був виявлений у педагогів. У Київській області закрито 25 шкіл, у зв'язку з підтвердженням 190 випадків зараження COVID-19 серед педагогів і учнів. У Львові від коронавіруса помер директор школи №31, а всі школи в Івано-Франківській області в зв'язку з переходом в "червону" зону перейшли на дистанційне навчання. В якихось школах перейшли на змішану форму навчання, деякі школи продовжують працювати у звичному раніше режимі, а є і ті школи, які з 1 вересня  навчаються виключно дистанційно. Школи в Україні більше не закриватимуть на карантин: у МОЗ зробили заяву Потрапити в "червону" зону тепер стало складніше, ніж раніше. Ступінь завантаженості лікарняних ліжок в регіоні повинен перевищувати 75%, а захворюваність коронавірусом має в п'ять разів перевищувати середній показник по Україні протягом 14 днів. Тільки в такому випадку ту чи іншу область можуть віднести до "червоної" зони, зазначає глава МОЗ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Степанов повідомив, що раніше існував чіткий показник, за якими розділяли області. Зараз, тільки якщо рівень захворюваності коронавірусом в п'ять разів перевищує середній по Україні протягом 14 днів, тоді населений пункт переходить в "червону" зону.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Нагадаємо, 14 вересня Київ перейшов в "помаранчеву" карантинну зону, через що школи в столиці запрацювали в новому режимі.