Тест на уважність: знайдіть на фото кота у дикій природі

На фото зверху, серед пустельного пейзажу, сховався кіт. Це не простий кіт, а швидше хижак, який більше схожий на рись. Відшукати тварину на фото вдасться самим уважним і допитливим. Ця головоломка на деякий час відволіче вас і перезавантажить. Сконцентруйтеся уважніше і приступайте до виконання завдання.

Тест на уважність: знайдіть на фото кота у дикій природі - today.ua

Не поспішайте впоратися з тестом швидко. Уважно розгляньте всі об'єкти на фото, можливо, ви відразу помітите щось незвичайне. Камера фотографа зафіксувала пейзаж, який має особливу цінність. На фото потрапив степовий очеретяний кіт, який занесений в Червону Книгу. Якщо ви ніколи не бачили цю тварину, то уявіть суміш дикого степового кота з абіссінською кішкою. Це справжній хижак, який ні за що не піде в руки до людини. Однак, на відстані за ним поспостерігати цілком реально.

Цікаво, у вас вже вийшло відшукати тварину? Якщо пошуки не увінчалися успіхом, не турбуйтеся. Нижче ми дамо вам підказку.

Як бачите, очеретяний кіт сховався під найвищим деревом і пильно спостерігає за вами. Завдання не для новачків, але ми сподіваємося, що вам сподобалося!

Тест на уважність: знайдіть на фото кота у дикій природі

Щоб закріпити результат, пропонуємо вам пройти ще один тест на уважність і спробувати знайти сову, яка замаскувалася під кору дерева і стала зовсім непомітною.

ДЖЕРЕЛОmoscow-oblast.sm-news.ru