ТОП-3 породи собак, які можуть вкусити без причини

Деякі породи собак серед тих, хто має спокійний характер, за природою своєю досить примхливі, і можуть вкусити людину навіть без причини. Від таких вихованців можна очікувати чого завгодно. Вони можуть і господаря цапнути, і не завжди із зрозумілих причин. Представляємо до вашої уваги ТОП-3 породи самих кусючих собак.

ТОП-3 породи собак, які можуть вкусити без причини - today.ua

Такса

Ця порода вважається однією з найагресивніших у світі. Такса не боїться вступати в конфлікт з більшими за розмірами собаками, а також нерідко виявляє агресію по відношенню до людини. Варто пам'ятати, що незважаючи на свій милий вид, такса - це мисливець, а не "диванна" собачка. І якщо її розізлити, то місця буде мало всім. Це не означає, що представники цієї породи будуть кусати всіх і кожного, але з ними потрібно бути обережними, особливо дітям.

Чау-чау

ТОП-3 породи собак, які можуть вкусити без причини Собаки цієї породи відрізняються неймовірно милим зовнішнім виглядом. Однак, за їх привабливою мордочкою ховається вельми норовливий характер. Цей пес може і покусати, і напасти. При цьому поведінку собак можна проконтролювати, якщо приділити час дресируванню. Чау-чау можуть бути цілком тихі та спокійні, але майже всі з цих собак дуже вперті.

Чіхуахуа

ТОП-3 породи собак, які можуть вкусити без причини Через маленький розмір від чіхуахуа не чекають ніякої небезпеки і агресії. Але насправді цей пес поєднує в собі боязливість і злість. У відкриту він не нападе, але хитро атакувати де-небудь з-за рогу може спокійно. Ви можете сприйняти його атаку, як ігрову, але будьте обережні, так як чіхуахуа здатний гарненько вкусити, навіть якщо хвилину тому ви мило з ним грали.

Раніше повідомлялося, які породи собак вважаються найменшими у світі, і їх часто заводять власники невеликих квартир.

ДЖЕРЕЛОussurmedia.ru