ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху

Багато людей відмовляються заводити собаку через те, що мають алергію на специфічний запах шерсті пса. Однак, є породи собак, які не мають неприємного запаху і перебуваючи з ними в квартирі ви не відчуєте дискомфорту. Безумовно, вам доведеться ретельно доглядати за вихованцем, тримати його в чистоті, але при правильному догляді неприємно пахнути собака не буде. Представляємо до вашої уваги п'ять таких порід, які підійдуть для життя у квартирі і догляд за якими буде вам під силу.

ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху  - today.ua

Брюссельський грифон

ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху

Порода з'явилася на початку 19 століття і була призначена для ловлі мишей і пацюків, і лише через деякий час собак почали заводити як домашніх улюбленців. Ці тварини добре піддаються дресируванню, інтелектуально розвинені і стають найкращими друзями для своїх господарів. Їх шерсть густа і досить жорстка, тому грифон практично не линяє. Брюссельські грифони не великі за розміром, не потребують постійних фізичних навантажень, і навіть перебуваючи вдома, можуть задовольнити потребу в русі.

Йоркширський тер'єр

ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху

Тер'єри мають шерсть середньої довжини, яка не видає специфічного неприємного запаху. Всі цуценята народжуються з чорними плямами, а після 2 місяців забарвлення поступово змінюється. У дорослого йорка забарвлення має бути синьо-сталевого відтінку, а лапи й голова – золотистого. Розводити і доглядати за йорками - це важка праця, зате цей вихованець надзвичайно активний і розумний, і його компанія вам ніколи не набридне.

Далматинець

ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху

Дана порода популярна своєю незвичайною зовнішністю. Її шерсть коротка і гладка, не має підшерстя, тому у молодому віці собаки ніколи не мають неприємного запаху. Дана проблема може з'явитися при старінні, однак, якщо забезпечити далматину старанний догляд, тоді дискомфорту можна буде уникнути.

Ши-тцу

ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху

У Стародавньому Тибеті вірили, що ці собаки приносять у дім господаря щастя і благополуччя. Ши-тцу має величний вигляд. Його шерсть являє собою спадаючі довгі пасма, які часто заплутуються в колтун. Тому за такою собакою повинен бути відповідний догляд. Неприємного запаху ця порода не має, тому її можна заводити алергікам і сім'ям з дітьми.

Мальтійська болонка

ТОП-5 порід собак, які не мають неприємного запаху

Мальтійські болонки мають довгу шовковисту шерсть. Їх забарвлення найчастіше біле. Дана порода не схильна до линяння. Ця собака – неперевершений компаньйон і друг для всієї родини. Вона сповнена енергії, сил і ентузіазму. Коротка шерсть по всьому тулубу полегшує догляд за болонкою, тому багато господарів стрижуть своїх улюбленців досить коротко. Але ви можете залишити довгу шерсть болонці і робити їй різні зачіски. У такому випадку вам доведеться досить часто вичісувати собаку, інакше відмерла шерсть буде сплутуватися.

Раніше повідомлялося, які породи собак більше за інших схильні до набору зайвої ваги.

ДЖЕРЕЛОnashemisto.dp.ua