ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги

У деяких порід собак апетит настільки хороший, що якщо не стежити за харчуванням вихованця, то він може дуже швидко погладшати і від цього захворіти. Навіть якщо собака дає вам зрозуміти, що голодний, не варто відразу його годувати. У вас повинен бути режим, і це дуже відповідальне питання. Представляємо до вашої уваги ТОП-5 порід, які більше за інших схильні до набору зайвої ваги, але через пасивний спосіб життя схуднути їм вкрай складно.

ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги  - today.ua

Мопс

ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги

У собак цієї породи просто звірячий апетит, через що ці тварини часто страждають від ожиріння. При своїх невеликих розмірах мопси завжди досить вгодовані і зустріти худих собак можна не часто. Через це у них навіть у ранньому віці починається ожиріння та інші проблеми зі здоров'ям: гормональні порушення, хронічний стрес і ендокринологічні розлади. Через особливості будови морди, їм не можна багато бігати, тому єдиний способіб контролювати вагу - багато не їсти. Мопсу категорично не можна влаштовувати перекуси, це згубно відобразиться на здоров'ї собаки.

Бассет-хаунд

ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги

Ці собаки теж постійно не наїдаються і хочуть їсти. Якщо постійно підгодовувати їх залишками зі свого столу, то від ожиріння вихованцеві не втекти. А це в свою чергу призведе до проблем з опорно-руховим апаратом. Щоб цього уникнути, в раціоні бассет-хаундів повинен бути виключно собачий корм і ніякої домашньої їжі. І стежте за режимом харчування, адже кому як не вам піклуватися про здоров'я своєї собаки.

Такса

ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги

Такси за своєю природою мало рухаються, через що набирають зайву вагу. А якщо їх ще при цьому перегодовувати, тоді ожиріння не уникнути. Щоб втрачати калорії, такси повинні постійно рухатися. Інакше у них почнуться не тільки проблеми зі ШКТ, але і з хребтом, що трапляється не рідко. Харчуватися собака повинна чітко по режиму. Перекусів повинно бути по мінімуму. Краще не годувати такс домашньою їжею, а давати виключно корм. Тоді переїдання ще можна уникнути.

Лабрадор-ретривер

ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги

У лабрадорів зайва вага з'являється через звірячий апетит, який важко контролювати, і відсутність фізичних навантажень. Часто у цієї породи трапляються вроджені проблеми з щитовидною залозою, які провокують набір ваги, зокрема, збільшення жирової тканини. Це в свою чергу негативно позначається на здоров'ї собак в цілому. Страждають ретривери і від хвороб серцево-судинної системи. Тому ветеринари рекомендують годувати собак не частіше двох разів на день і намагатися гуляти з ними щоденно по 1,5-2 години.

Англійський бульдог

ТОП-5 порід собак, які схильні до набору зайвої ваги

Англійські бульдоги - ще одна порода, яка часто страждає від зайвої ваги. Причиною цього може стати стрес, кастрація, гормональні проблеми, або малорухливий спосіб життя собак. Порода не відрізняється відмінним здоров'ям, тому зайва вага для бульдогів - це зайве навантаження на серце і імунітет собак. Щоб допомогти своєму собаці прожити довге і здорове життя, виключіть з його раціону солодке, борошняне і жирне. Намагайтеся проводити більше часу з вихованцем на свіжому повітрі, граючи в рухливі ігри.

Раніше повідомлялося, які породи собак краще за інших знаходять спільну мову з маленькими дітьми.

ДЖЕРЕЛОnashemisto.dp.ua