У Міносвіти розкрили подробиці онлайн-навчання під час січневого локдауна

Автор: Лобанова Єлизавета

У зв'язку з посиленням карантину в січні 2021 року українські школярі будуть перебувати на тривалих канікулах. Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів, в якому режимі працюватимуть школи під час локдауна, і чи буде відновлено онлайн-навчання.

У Міносвіти розкрили подробиці онлайн-навчання під час січневого локдауна - today.ua

Зокрема, Шкарлет нагадав про існування онлайн-платформи для змішаного і дистанційного навчання 5-11 класів, яка передбачає тести, завдання для самостійної роботи учнів, методичні рекомендації для вчителів, а також особистий кабінет учня і вчителя (віртуальний клас) з відстеженням навчального прогресу і виконання завдань. Але навряд чи школярі будуть змушені знову повернутися до онлайн-навчання під час локдауна, так як в Міносвіти їм пообіцяли законні канікули.

"Я не розцінюю це як локдаун. Це швидше канікули. У більшості шкіл і так будуть канікули. Перерва в освітньому процесі буде максимум тиждень", - заявив глава МОН.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українські школярі пішли на зимові канікули 25 грудня. Локдаун в Україні буде оголошено з 8 січня і триватиме попередньо до 25 січня. Це означає, що учні та вчителі можуть відпочивати не традиційні два тижні, а цілий місяць. І то, чи будуть учні навчатися онлайн, залежить від рішення місцевих освітніх департаментів, комісій з ТЕБ і НС, а також адміністрацій конкретних шкіл.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Нагадаємо, Міністерство освіти України оприлюднило рекомендації для шкіл країни, в яких пропонується оголосити включно до 24 січня 2021 року канікули, у зв'язку з локдауном.